1  / 12
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 1
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 2
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 3
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 4
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 5
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 6
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 7
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 8
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 9
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 10
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 11
1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом - фото 12

1 кімнатна квартира Демянів Лаз з ремонтом

Угринов

Пожаловаться
65 000 $
1 494 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4954144
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.5 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Асфальтированная дорога 
Описание
ПРОДАЄТЬСЯ 1 КІМНАТНА КВАРТИРА

Демʼянів Лаз 39
Поверх 6 з 9
Площа 43.5 м2

Сучасна та стильна квартира з ремонтом
Світла простора та дуже затишна ідеально підійде як для проживання так і під інвестицію

Простора кімната з великим диваном
Сучасна кухня з меблями та технікою
Якісний ремонт заходь і живи
Великий коридор із шафою купе
Зручне планування
Теплий та доглянутий будинок

Зручне розташування поруч магазини транспорт все необхідне для комфортного життя

Готова до заселення
Телефонуйте та приходьте на огляд
Обратная связь
Ліля
офлайн