Без комиссии
1  / 5
1 кімнатна квартира близько до центру - фото 1
1 кімнатна квартира близько до центру - фото 2
1 кімнатна квартира близько до центру - фото 3
1 кімнатна квартира близько до центру - фото 4
1 кімнатна квартира близько до центру - фото 5

1 кімнатна квартира близько до центру

Каменское

Пожаловаться
10 500 $
362 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 мая 2026, ID: 5012826
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 29 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Лифт 
Описание
У продажу 1 кімнатна квартира в м.Кам'янське, по вулиці Євгена Мельника 1 (колишня Алтайська) у цегляному будинку.
Поверх 9/9. Є 10-й високий технічний поверх. Ліфт працює.
Лічильники на воду, встановлено.
Лічильник на газ - загальнобудинковий.
Опалення, теж через лічильник.
Дах не тече.
Опалення централізоване.
Підключено кабельний інтернет. Площа квартири - 29 кв.м. Поруч вся інфраструктура - магазини, аптеки, школа, дитсадок, стадіон, басейн, тренажерний зал, зупинки транспорта (23А, 22А, трамвай №3). До центрального ринку пішки 15 хвилин. Можливий торг.

Решта питаннь за телефоном: О97З64О487 Світлана Олександрівна

Також, є можливисть продажу 2-кімнатної квартири по сусідству. Дзвоніть!
Обратная связь
Світлана Олександрівна
офлайн