1-кімнатна квартира 44,2 м², 7 поверх, єОселя, ЖК Sense City
2 254 200 грн.
51 000 грн. за м²
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4904606
Характеристики
-
Без комиссии
Да
-
Комнат
1
-
Общая площадь
44.2 м2
-
Площадь кухни
9.7 м2
-
Этаж
7
-
Этажность
9
Комфорт
Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор
-
Коммуникации
Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Описание
Продається 1-кімнатна квартира планування С1 у ЖК Sense City, Софіївська Борщагівка.
Площа квартири — 44,2 м²
Поверх — 7
Вартість — 2 254 200 грн
Ціна вказана за програмою єОселя.
Квартира має комфортне та функціональне планування: простора житлова кімната площею 24,3 м², окрема кухня 9,7 м², великий санвузол 5,3 м² та передпокій 4,9 м². Завдяки великій житловій кімнаті квартиру легко зонувати на спальну та вітальну частини, а окрема кухня робить простір більш зручним для щоденного життя.
Такий формат підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
ЖК Sense City — сучасний житловий комплекс для комфортного життя в екологічно чистому передмісті Києва, поруч із найбільшим парком «Зелена Брама» у Софіївській Борщагівці.
Одна з ключових переваг комплексу — локація: це один із найближчих до Києва житлових комплексів у Софіївській Борщагівці, лише 7 хвилин на авто.
На території комплексу площею 9,5 га передбачено все необхідне для щоденного комфорту: власна сучасна школа, супермаркет, магазини, салони та кафе на перших поверхах будинків, зони відпочинку та прогулянок, дитячі майданчики, затишні алеї з фонтанами, наземний і підземний паркінг, надійне укриття, а також безпека 24/7 і відеонагляд.