Без комиссии
1  / 13
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 1
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 2
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 3
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 4
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 5
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 6
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 7
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 8
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 9
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 10
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 11
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 12
1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок - фото 13

1-кімнатна квартира 42 м², 2 поверх, Мукачево, цегляний будинок

Мукачево

Пожаловаться
37 500 $
893 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878337
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира в місті Мукачево на 2 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Загальна площа — 42 м², покращене планування.
нещодавно проведена повірка лічильників.
Будинок має асфальтований двір, новий дитячий майданчик та закритий під'їзд.
Поруч знаходяться:
дитячий садок, магазини, супермаркети, ринок, відділення пошти, автобусні зупинки, лікарня.
До центру міста — близько 10 хвилин пішки.
Квартира у робочому стані, всі комунікації функціонують.
Меблі та техніка не залишаються.
Огляд квартири можливий за попередньою домовленістю.
Обратная связь
Admin
офлайн