1  / 20
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 1
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 2
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 3
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 4
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 5
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 6
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 7
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 8
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 9
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 10
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 11
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 12
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 13
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 14
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 15
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 16
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 17
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 18
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 19
1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА - фото 20

1-кімнатна КВАРТИРА 38 м² з ремонтом технікою та меблями / ЖК Садовий / Ужгород / ПЕРЕУСТУПКА

Ужгород

Пожаловаться
81 000 $
2 115 $ за м²
2 просмотра объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018948
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.3 м2
  • Площадь кухни 14.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Життя поруч із розвиненою інфраструктурою міста — у власній квартирі з видом на Карпати

До продажу пропонується однокімнатна квартира, яка розташована на 4 поверсі чотириповерхового житлового комплексу «Садовий» в одному з найбільш популярних та затишних районів Ужгорода — мікрорайоні Садовий, за адресою:

м. Ужгород, вул. Загорська, 184

Квартира має вдале сучасне планування :

× Загальна площа — 38,3 м²

× Житлова площа — 11,4 м²

# Планування квартири:

- передпокій-коридор — 3,7 м²

- гардеробна – 2,0 м²

- ванна кімната — 4,9 м²

- кухня-студія вітальня — 14,9 м²

- житлова кімната – 11,4 м²

- балкон відкритий – 1,40 м²

# Локація та переваги:

Житловий комплекс розташований у приватному житловому секторі міста, що забезпечує тишу та комфорт проживання, водночас зберігаючи швидкий доступ до центральної частини Ужгорода та всієї міської інфраструктури:

- Фітнес-центр "Viper Gym"
магазини, заклади харчування та сервіси побутових послуг

# Характеристики житлового комплексу: