Без комиссии
1  / 5
1-кімнатна - 5 хв пішки до Парку Шевченка! - фото 1
1-кімнатна - 5 хв пішки до Парку Шевченка! - фото 2
1-кімнатна - 5 хв пішки до Парку Шевченка! - фото 3
1-кімнатна - 5 хв пішки до Парку Шевченка! - фото 4
1-кімнатна - 5 хв пішки до Парку Шевченка! - фото 5

1-кімнатна - 5 хв пішки до Парку Шевченка!

Ивано-Франковск

Пожаловаться
28 600 $
831 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015649
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.4 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира у Відмінній локації - всього 5 хв пішки до Парку Шевченка!

Квартира площею - 34 м², 3 поверх!
Раціональне планування: простора кухня-вітальня, окрема спальня кімната та санвузол!

Відмінна локація для Вашого проживання, адже все поруч: школа, дитячий садок, супермаркети, аптеки, а до Парку Шевченка - всього 5 хв пішки, де ви зможете виходити на прогулянки з сім'єю тощо!

Звертайтеся за номером вказаним в оголошенні, щоб дізнатися більше інформації або домовитися про огляд!
Обратная связь
Відділ продажу
онлайн