Без комиссии
1  / 7
1-кімнатна - 5 хв до ТРЦ Veles Mall! - фото 1
1-кімнатна - 5 хв до ТРЦ Veles Mall! - фото 2
1-кімнатна - 5 хв до ТРЦ Veles Mall! - фото 3
1-кімнатна - 5 хв до ТРЦ Veles Mall! - фото 4
1-кімнатна - 5 хв до ТРЦ Veles Mall! - фото 5
1-кімнатна - 5 хв до ТРЦ Veles Mall! - фото 6
1-кімнатна - 5 хв до ТРЦ Veles Mall! - фото 7

1-кімнатна - 5 хв до ТРЦ Veles Mall!

Волчинец

Пожаловаться
46 700 $
1 038 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880112
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира - всього 5 хв до ТРЦ Veles Mall!

Квартира площею - 45 м² та функціональним плануванням, яке ідеально підійде для вашого проживання: простора кухня, спальня, вмістка гардеробна та власна тераса!

Великою перевагою є, встановлений газовий двохконтурний котел, що дозволяє самостійно регулювати температуру та забезпечує економне опалення та тепла підлога!

Поруч вся необхідна соціальна інфракструктура, для комфортного проживання: школа, дитячий садок, дитячі та спорт майданчики, супермаркети, аптеки, медичні центри, зручна транспортна розв'язка!

Бажаєте отримати більше інформації або домовитися про огляд?
Звертайтеся за номером вказаним в оголошенні!
Обратная связь
Відділ продажу
офлайн