1  / 7
1-кімната в самому центрі міста! - фото 1
1-кімната в самому центрі міста! - фото 2
1-кімната в самому центрі міста! - фото 3
1-кімната в самому центрі міста! - фото 4
1-кімната в самому центрі міста! - фото 5
1-кімната в самому центрі міста! - фото 6
1-кімната в самому центрі міста! - фото 7

1-кімната в самому центрі міста!

Черновцы

Пожаловаться
1 183 328.16 грн.
39 444 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 12 августа 2026, ID: 5204197
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 30 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Видеонаблюдение 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Унікальна пропозиція в самому серці Чернівців, вул. Кобилянської (внизу)!

Характеристики та стан житла:
Кімната розташована на комфортному 4 поверсі, будинок 4-поверховий, має міцні та товсті цегляні стіни, що гарантує чудову звукоізоляцію та збереження тепла взимку. Гарний охайний під'їзд,ведеться відеоспостереження, хороші сусіди!
Продається у зв'язку з переїздом!

Ремонт: В кімнаті виконаний якісний косметичний ремонт. Стан — «зайти та жити», жодних додаткових капіталовкладень не потрібно.
Меблі: У вартість вже входять всі необхідні меблі.

Комунікації: Повністю замінена на нову та надійну вся електропроводка, що забезпечує безпеку при підключенні сучасної техніки.

Вікна: Встановлено нове, сучасне 5-камерне металопластикове вікно, яке чудово тримає тепло та захищає від вуличного шуму. Також є москітна сітка!

Зручності та планування:
Величезна перевага: Власна душова кімната облаштована якісною плиткою!
Санвузол та кухня — знаходяться в спільному користуванні всього з 2 спокійними сусідами. Всі зони загального користування підтримуються в чистоті.

вул. Доброго (20м до Кобилянської)
- Загальна площа – 30 м²
- 4 поверх
- Житловий стан
- Гарний варіант як для власного проживання - міської прописки, так і для інвестиції в оренду - для студентів.
Попит в даному районі завжди високий!

Зручна транспортна розв'язка: поруч зупинки громадського транспорту, звідки можна легко дістатися в будь-яку точку міста.
Обратная связь
Люба
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1 Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 91 м2
  • 4 / 5 эт.
180 000 $
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1. До станції метро Нивки близько 100 метрів, що дозволяє швидко дістатися до будь якої частини міста. Будинок має лише 8 квартир у підїзді, по 2 квартири на поверсі. Закритий двір із власною територією для паркування. Біля будинку завжди є вільні паркомісця, а автомобіль можна бачити прямо з балкона квартири. Зручне двостороннє планування включає простору вітальню, дві окремі спальні, велику кухню, ванну кімнату, окремий санвузол та три однакові за розміром балкони. Вітальня та одна спальня виходять вікнами на Берестейський проспект, кухня та друга спальня виходять у тихий закритий двір. Висота стелі становить 3,5 метра. 044 200 10 80
Киев, Святошинский
Продаж квартири, вулиця Львівська, ЖК Святобор, Святошинський район Киев 5
  • Однокомнатная
  • 31 м2
  • 8 / 26 эт.
76 000 $
Продам 1кім.квартиру в Святошинському районі ЖК Святобор вул.Львівська,11, 31/17/6кв.м., 8/26пов. Квартира в гарному житловому стані. Є все для комфортного проживання. Розвинена інфраструктура району. Зручна транспортна розв'язка - поруч 2 станції метро Житомирська і Святошин. Безготівковий розрахунок, єОселю, постанови, ваучер, єВідновлення розглядаємо. Ціна 76000 у.о. 0950075762 Тетяна
Киев, Святошинский
Продається 4К видова дворівнева квартира,бульвар Миколи Руденка, 14-З, Святошинський район/ЖК Парков Киев 15
  • Четырехкомнатная
  • 166.9 м2
  • 22 / 23 эт.
130 000 $
Пропонується до продажу дворівнева квартира загальною площею 166,9 м² на 22–23 поверхах ЖК Парковий, бульвар Миколи Руденка, 14-з. Функціональне планування дозволяє комфортно зонувати простір: на першому рівні — кухня-вітальня та простора зона відпочинку, на другому — спальні, дитячі кімнати та кабінет. Переваги квартири: 4 просторі житлові кімнати; панорамний вид на місто; нові металопластикові вікна; засклені балкони; частково виконані електрика та сантехніка; передбачено 2 санвузли; квартира після будівельників — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Розвинена інфраструктура: У пішій доступності ринок «Дніпро», парк «Юність», ліцеї, школи, дитячі садки, супермаркети, ТРЦ «Квадрат», кафе, аптеки та все необхідне для комфортного життя. Поруч зупинка швидкісного трамвая та маршруток, до метро «Святошин» — близько 15 хвилин. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Ціна: 130000 у.о. Тел.: (068) 321-81-83 www.
Киев, Святошинский
офлайн
Люба
На сайте с 16 апреля 2020