Без комиссии
1  / 8
1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців - фото 1
1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців - фото 2
1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців - фото 3
1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців - фото 4
1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців - фото 5
1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців - фото 6
1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців - фото 7
1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців - фото 8

1-КІМН. Квартира у закритому ЖК. Без % Розтермінування до 12 місяців

Белогородка

Пожаловаться
12 334 $
575 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880588
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 21.45 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Газоблок 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
У продажу однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі з закритою територією.
ПРЯМА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ЗАБУДОВНИКА — покупець не сплачує комісію чи додаткові витрати.

Будинок спроєктований у форматі компактного житла з оптимальним метражем, що робить квартиру практичним варіантом як для першого житла, так і для інвестування.

ПАРАМЕТРИ КВАРТИРИ

• площа — 21,45 м²
• ціна за м² — 575 $
• загальна вартість — 12 334 $

Для покупців доступні зручні умови придбання — РОЗТЕРМІНУВАННЯ до 12 місяців без переплат та прихованих платежів.

ЛОКАЦІЯ

Зручний доїзд до столиці — приблизно 20 хвилин до метро Академмістечко/Житомирська.
Поруч знаходиться необхідна інфраструктура та громадський транспорт.

Квартира оснащена базовими технічними рішеннями для проживання:

• монолітне перекриття
• металопластикові вікна
• електропостачання
• індивідуальне опалення
• водопостачання та водовідведення

Житловий комплекс має закриту територію з контролем доступу та відеоспостереженням 24/7.

ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКСУ

• власна управляюча компанія
• облаштовані паркомісця
• дитячі та спортивні майданчики
• територія для відпочинку мешканців
• закритий формат житлового комплексу

Компактні квартири такого формату стабільно користуються попитом на ринку нерухомості, що робить об’єкт ліквідним і цікавим для оренди.

Телефонуйте — розповімо деталі, проконсультуємо щодо умов придбання та організуємо перегляд.
Обратная связь
Ірина
офлайн