1  / 6
1 кім.квар.ЖК Акварель 10.Дом на етапе сдачи. Переуступка. - фото 1
1 кім.квар.ЖК Акварель 10.Дом на етапе сдачи. Переуступка. - фото 2
1 кім.квар.ЖК Акварель 10.Дом на етапе сдачи. Переуступка. - фото 3
1 кім.квар.ЖК Акварель 10.Дом на етапе сдачи. Переуступка. - фото 4
1 кім.квар.ЖК Акварель 10.Дом на етапе сдачи. Переуступка. - фото 5
1 кім.квар.ЖК Акварель 10.Дом на етапе сдачи. Переуступка. - фото 6

1 кім.квар.ЖК Акварель 10.Дом на етапе сдачи. Переуступка.

Крыжановка

Пожаловаться
35 500 $
888 $ за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5030239
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Представляємо до вашої уваги унікальну пропозицію
- квартира в ЖК АКВАРЕЛЬ 10
на вулиці Бочарова.
Цей приголомшливий будинок знаходиться в процесі здачі,
і вже в травні 2026 року
ви зможете насолодитися всіма його перевагами.

Квартира розташована на другому комфортабельному поверсі
та має площу 39,68 квадратних метрів.
Особливістю даного житла
є можливість перепланування у простору євродвушку,
що додасть комфорту та функціональності вашому простору.

Квартира обладнана всім необхідним для комфортного проживання:
опалення від котельні,
металопластикові склопакети для збереження тепла,
шумоізоляція міжквартирних стін для спокою та спокою.

Цей житловий комплекс знаходиться
в топовій зоні Котовського району,
що забезпечує відмінну інфраструктуру
та зручне розташування.

Тут ви знайдете все необхідне для комфортного життя:
магазини, школи,
дитячі садки, парки
та багато іншого.

Не пропустіть унікальний шанс
стати власником цієї прекрасної квартири
в ЖК АКВАРЕЛЬ 10.
4 секція.

Телефонуйте прямо зараз,
щоб дізнатися більше та забронювати перегляд!

47 76 94