1  / 8
1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+. - фото 1
1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+. - фото 2
1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+. - фото 3
1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+. - фото 4
1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+. - фото 5
1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+. - фото 6
1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+. - фото 7
1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+. - фото 8

1 кім.квартира-студія. 5 Перлина. Євроремонт та техніка.Держпрограм+.

Лиманка

Пожаловаться
50 000 $
1 073 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4883034
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 46.6 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж 17 
  • Этажность 18 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира-студія у житловому комплексі "П'ята перлина".

Виконано капітальний ремонт із використанням якісних матеріалів.

Вбудовані меблі та побутова техніка. Поєднаний санвузол із душовою кабіною. Окрема вбиральня.

Двір дуже просторий з великою кількістю зелених насаджень, з дитячими майданчиками та з фонтаном.

На території ЖК, розташований на закритій упорядкованій території з розвиненою інфраструктурою та зонами відпочинку.

З вікна та з балкона відкривається гарний вигляд.

У будинку-автономія, генератор, швидкісні ліфти, охорона, наземний паркінг.

На території комплексу - торговий центр, супермаркет Сільпо, магазини, дитячий садок, кафе, фітнес-клуб і т.д.

Телефонуйте. Дуже цікава пропозиція.

31 96 85
Обратная связь
Юлія
офлайн