1  / 6
1 кім.квар. ЖК Розенталь. Будинок на етапі здачи. Вигідна ціна. - фото 1
1 кім.квар. ЖК Розенталь. Будинок на етапі здачи. Вигідна ціна. - фото 2
1 кім.квар. ЖК Розенталь. Будинок на етапі здачи. Вигідна ціна. - фото 3
1 кім.квар. ЖК Розенталь. Будинок на етапі здачи. Вигідна ціна. - фото 4
1 кім.квар. ЖК Розенталь. Будинок на етапі здачи. Вигідна ціна. - фото 5
1 кім.квар. ЖК Розенталь. Будинок на етапі здачи. Вигідна ціна. - фото 6

1 кім.квар. ЖК Розенталь. Будинок на етапі здачи. Вигідна ціна.

Лиманка

Пожаловаться
28 500 $
814 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5030390
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную прекрасну
1-кімнатну квартиру

та зони відпочинку для мешканців.
Тут ви зможете насолодитися зеленими насадженнями,
бульваром троянд
та багатьма іншими перевагами.

Крім того, комплекс має закриту територію
з достатньою кількістю місць для автомобілів,
двором без машин та торгово-розважальним центром.
Тут ви знайдете все необхідне
для комфортного та стильного життя.

Локалізація "Розенталь" також вражає
- чудова транспортна розв'язка
та легкий доступ до маршруток.
А для екологічно свідомих мешканців
є навіть зарядні станції для електромобілів.

Не втрачайте можливість
стати власником цієї чудової квартири
в унікальному житловому комплексі.

Зателефонуйте нам прямо зараз,
і ми з радістю допоможемо вам
з усіма питаннями та консультаціями.

Вигідна пропозиція чекає саме на вас!

47 75 70
Обратная связь
Юлія
онлайн