Без комиссии
1  / 12
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 1
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 2
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 3
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 4
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 5
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 6
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 7
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 8
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 9
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 10
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 11
1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок - фото 12

1 кім. - єОселя / Ваучер /єВідновлення - податок 2% - Заселення - ЖК Львівський Затишок

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
1 664 000 грн.
52 000 грн. за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4970529
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 10.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
( Софіївська Борщагівка )
Від забудовника, без комісії для покупця!

єОселя, Ваучер, єВідновлення (сертифікати), Постанови - оформлення лише 2% податків.
Працюємо з різними банками.
100% оплата = оформлення - 0% податків*.

Будинок вже зданий, тому перші покупці вже виконують ремонти у своїх нових квартирах.
Квартира 1-стороння - вікна виходять у двір.
Компактне планування 1-кім. квартири з просторими приміщеннями.
На кухні за потреби можливо влаштувати кухню-вітальню, перенісши робочу зону на лоджію.

Копмлектація квартири максимально повна:
- чистова лазерна стяжка підлоги (відразу вкладається фінішне покриття)
- штукатурка всіх стін (цементно-піщана) - економія часу на ремонт, оскільки квартири вже сухі
- розведення електрики по всій квартирі + інтернет / телебачення / домофон
- стеля - моноліт (максимально рівно та надійно)
- двоконтурний газовий турбо-котел, радіатори (батареї) з розведенням по квартирі
- металопластикові вікна (2-камерні склопакети)
- вхідні металеві двері гарної якості
- лічильники - газ, електрика, вода.

На території ЖК Львівський Затишок та поруч дуже розвинена інфраструктура.
Поруч ТРЦ Європарк, мережеві та локальні маркети, кавярні, салони краси, дитячі садки тощо.