Без комиссии
1  / 20
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 1
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 2
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 3
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 4
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 5
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 6
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 7
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 8
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 9
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 10
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 11
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 12
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 13
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 14
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 15
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 16
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 17
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 18
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 19
1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька - фото 20

1 кім 42.5м на 2пов укомплектована меблями ЖК Uone вул. Вовчинецька

Ивано-Франковск

Пожаловаться
68 500 $
1 612 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017406
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 42.5 м2
  • Площадь кухни 13.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 13 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Простора 1кім квартира 42.5м2 з євроремонтом та меблями
ЖК Юван, вул Вовчинецька 223а.
1кім квартира в сучасному та комфортному мікрорайоні Позитрон поруч ТЦ Велес та три зупинки до центру.

Кількість кімнат - 1
Площа - 42.5м
Поверх - 2

В квартирі зроблений євроремонт.
Простора кухня 13.4м2, окрема спальня кімната 13.3м2 та гардероб.
- всі необхідні меблі; шафа, ліжко 1.6*2м , тумбочки.
- є техніка для комфортного побуту.
- місце для авто та гостьовий паркінг;
- розвинута інфраструктура, чудовий двір, поруч садок,школа,маркет, спортивні обʼєкти,гуртки та розвиваючі заклади для дітей,фітнес-клуб.

Обжитий будинок, працює ліфт, квартира вже з документами.
Деталі, відеоогляд, консультація та запис на перегляд за телефоном
Обратная связь
Відділу продажу
офлайн