Без комиссии
1  / 20
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 1
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 2
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 3
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 4
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 5
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 6
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 7
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 8
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 9
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 10
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 11
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 12
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 13
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 14
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 15
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 16
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 17
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 18
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 19
1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2.  ЖК Амстердам, Білогородка - фото 20

1-к квартира 36,4 м2 з подвір'ям 38,2 м2. ЖК Амстердам, Білогородка

Белогородка

Пожаловаться
1 151 200 грн.
34 571 грн. за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 октября 2025, ID: 4386074
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 33.3 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
1-кімнатна квартира в житловому комплексі Амстердам Клубний, в Білогородці.

Квартира загальною площею 36,4 м2 має власну ділянку 38,2 м2

Характеристики планування:
Кухня - 11 м2
Кімната - 14 м2
Санвузол - 5 м2
Коридор - 4 м2
Балкон - 4,5 м2

Біля комплексу новий супермаркет Сільпо і Фора, зупинка транспорту, різні магазинчики, школа, дитячий садочок, ТРЦ.
Комплектація квартири:

Вікна – металопластикові, 2 камерний склопакет
Двері - металеві з МДФ накладкою (виробництво Україна)
Стіни внутрішні – гіпсова штукатурка;
Підлоги – цементно-піщана стяжка;
Водопровід – централізований;
Каналізація - централізована;
Електрика – заведено;
Опалення - розведені та встановлені радіатори (+газовий котел).

Комплекс комфорт класу. Розташований у мальовничій локації, зелена зона біля центру Білогородки. Вдале розташування будинків поблизу природних зелених масивів, свіже повітря та своя територія створюють окремий мальовничий острівець для проживання.

Від Комплексу до найближчих станцій метро (Академмістечко, Житомирська) курсують чотири автобусні маршрути (кожні 15 хвилин).

Дізнайтесь всі подробиці у менеджерів відділу продажів по телефону
Обратная связь
Ілля
офлайн