Без комиссии
1  / 20
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 1
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 2
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 3
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 4
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 5
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 6
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 7
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 8
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 9
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 10
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 11
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 12
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 13
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 14
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 15
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 16
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 17
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 18
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 19
1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування - фото 20

1-к квартира 36,12 м² у ЖК Світанок, II кв. 2026, розтермінування

Борисполь

Пожаловаться
32 100 $
892 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4634456
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 14 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири в ЖК «Світанок»
м. Бориспіль, вул. Головатого, 71-А.

Комплекс складається з двох будинків. Перший будинок введений в експлуатацію. Другий — будується.

Термін введення — II квартал 2026 року.

Загальна площа — 36,12 м²
Висота стелі — 2,70 м

Зручне планування: кімната правильної форми, велика кухня, просторий санвузол, панорамні вікна.

Централізоване опалення з лічильниками тепла.

Комплектація:
Енергозберігаючі панорамні вікна.
Металеві вхідні двері.
Лічильники на електроенергію, воду та тепло.
Чистова стяжка підлоги.
Сантехнічні та електровиводи заведені в квартиру.

Будинок цегляний, утеплений мінеральною ватою.
Закрита територія, відеонагляд, домофон.
Дитячий майданчик, паркінг.
Пасажирський та вантажний ліфти.

Поруч ЖД станція, АТБ (50 м), зупинка транспорту, школа та дитячий садок.
До аеропорту Бориспіль — 10 хвилин.

Можливе розтермінування від забудовника до 12 місяців при першому внеску від 30%.

Телефонуйте для консультації та перегляду.
Обратная связь
Андрій
офлайн