Без комиссии
1  / 15
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 1
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 2
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 3
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 4
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 5
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 6
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 7
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 8
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 9
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 10
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 11
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 12
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 13
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 14
‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без % - фото 15

‼️ ЖК Софія Резиденс ‼️ 1-к квартира 40.1 м2 | Держ. програми | Без %

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
92 999 $
2 319 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4902405
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.1 м2
  • Площадь кухни 15.1 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Комфорт Подогрев полов, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Без Комісії !

‼️ ДЕРЖПРОГРАМИ - ТАК. Праву власності більше 3-х років

‼️ 1-кімнатна квартира в ЖК Софія Резиденс, Софіївська Борщагівка, проспект Мартинова 30

‼️ Є ВІДЕООГЛЯД

Площа - 40.1 м2
Поверх - 8/11

• Індивідуальне газове опалення
• Тепла підлога - кухня, санвузол
• Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями
• Не кутова
• Є багато місця для вашого гардеробу

‼️ За більш детальною інформацією, телефонуйте
Обратная связь
Олександр
офлайн