1  / 8
;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ - фото 1
;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ - фото 2
;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ - фото 3
;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ - фото 4
;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ - фото 5
;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ - фото 6
;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ - фото 7
;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ - фото 8

;) Сучасні котеджі БАСІВ КУТ

Ровно

Пожаловаться
107 000 $
892 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 февраля 2026, ID: 4792338
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3.5 сот.
  • Ремонт После строителей 
Описание
Комфортні котеджі сучасного планування та власною земельною ділянкою, огородженою парканами.
Якісне будівництво: свайний фундамент, червона цегла 1,5 цеглини, монолітне перекриття, монолітні сходи, утеплення фасаду пінопластом , енергозберігаючі вікна Rehau з наповненням аргоном шестикамерного профілю, вхідні двері Stillgard,металочерепиця італійського виробника. Також
змуровано комин для встановлення каміну.
Обратная связь
Юлія Швидкість
офлайн