1  / 10
= Сучасна квартира з терасою - фото 1
= Сучасна квартира з терасою - фото 2
= Сучасна квартира з терасою - фото 3
= Сучасна квартира з терасою - фото 4
= Сучасна квартира з терасою - фото 5
= Сучасна квартира з терасою - фото 6
= Сучасна квартира з терасою - фото 7
= Сучасна квартира з терасою - фото 8
= Сучасна квартира з терасою - фото 9
= Сучасна квартира з терасою - фото 10

= Сучасна квартира з терасою

Ровно

Пожаловаться
67 000 $
1 982 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018738
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 33.8 м2
  • Площадь кухни 12.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири з терасою — ідеально під здачу в оренду

Пропонується сучасна квартира в новобудові, яка чудово підходить для здачі в оренду — як довгострокову, так і подобову
Площа: 33.8 м²

Малоквартирний будинок: всього 7 квартир — великий плюс для орендарів (тиша та приватність)

Чому це вигідна інвестиція: • Дизайнерський ремонт — не потребує вкладень
• Якісні матеріали та дорога фурнітура
• Продумане зонування — комфортно для 1-2 осіб
• Світла та затишна квартира — легко здається
• Власна тераса — сильна перевага для орендарів
Опалення: електричне — контроль витрат
ОСББ: доглянутий будинок та територія
Переваги для інвестора:
• Високий попит на компактні квартири
• Швидка здача без простою
• Мінімальні витрати на утримання
• Можливість підвищеної орендної ставки за рахунок тераси та ремонту
Готовий варіант “під ключ” — купив і одразу здаєш

Телефонуйте — вигідна пропозиція для інвестиції!
Обратная связь
АН Швидкість
офлайн