Без комиссии
1  / 20
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 1
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 2
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 3
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 4
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 5
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 6
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 7
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 8
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 9
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 10
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 11
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 12
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 13
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 14
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 15
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 16
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 17
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 18
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 19
. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті - фото 20

. Простора трикімнатна квартира на Троєщині, вул. Беретті

Киев, Деснянский

Пожаловаться
89 000 $
1 219 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007147
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 73 м2
  • Площадь кухни 8.2 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
#5284
Неймовірно простора квартира з чудовим ремонтом на вул. Беретті, 6 чекає нових господарів.
Теплий керамзито-бетонний будинок серії КТ-16/2. Загальна площа - 73м2, житлова - 42 м2, кухня - 8.2 м2. 10 певерх з 16.
Квартира в ідеальному стані з якісним, класичним ремонтом: ламінат і кахель на підлозі, склопакети на вікнах, іспанський кахель у санвузлах та на кухні, дерев’яні, міжкімнатні двері.
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою та кондиціонерами. Санвузол сумісний з стильним дизайном і ремонтом, з дорогою сантехнікою і бойлером на 100 літрів.
Ідеальна чистота та доглянутість квартири. Працюють 2 ліфта: вантажний та пасажирський. Доглянута прибудинкова територія.
Зручна, розвинута інфраструктура біля будинку: 3 школи, 3 дитячі садочки, дитячі майданчики, супермаркети, продуктовий ринок, відділення банку, тренажерний зал, ветклініка.
Недалеко від будинку зупинки громадського транспорту на Правий берег і до декількох станцій метро.
Без комісії для покупця!
Станьте господарем чудової квартири, в якій досконало абсолютно все! Телефонуйте і плануйте перегляд вже сьогодні!
Обратная связь
Наталія
офлайн