Без комиссии
1  / 20
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 1
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 2
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 3
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 4
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 5
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 6
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 7
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 8
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 9
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 10
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 11
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 12
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 13
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 14
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 15
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 16
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 17
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 18
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 19
‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ - фото 20

‼️‼️ Продам 1 кім квартиру з двориком, ЖК АМСТЕРДАМ

Белогородка

Пожаловаться
55 900 $
1 747 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4441981
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж нової квартири з власним двориком у ЖК «Амстердам», Білогородка – без комісії!

Пропонується стильна нова квартира після ремонту у сучасному житловому комплексі.

-Тип будинку: монолітно-каркасний
-Опалення: індивідуальне газове – економія та комфорт
-Стан: після професійного ремонту, встановлені дорогі меблі та якісна побутова техніка – заїжджай та живи
-Власний дворик – ідеально для відпочинку, дітей чи затишних вечорів на свіжому повітрі

Переваги локації та комплексу:
• Розвинена інфраструктура: магазини та супермаркети поруч, у пішій доступності – велике «Сільпо»
• Школа розташована прямо у дворі, дитячий садок – до 5 хвилин їзди
• Вільне паркування на території ЖК
• Затишні дитячі та спортивні майданчики для активного відпочинку

Ця квартира – ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, стиль і практичність. Звертайтеся, щоб домовитися про перегляд!
Обратная связь
Альона
офлайн