Без комиссии
1  / 7
‼️ Одноповерховий Будинок 100 м2 ‼️ 5 соток | Газ | Шевченкове - фото 1
‼️ Одноповерховий Будинок 100 м2 ‼️ 5 соток | Газ | Шевченкове - фото 2
‼️ Одноповерховий Будинок 100 м2 ‼️ 5 соток | Газ | Шевченкове - фото 3
‼️ Одноповерховий Будинок 100 м2 ‼️ 5 соток | Газ | Шевченкове - фото 4
‼️ Одноповерховий Будинок 100 м2 ‼️ 5 соток | Газ | Шевченкове - фото 5
‼️ Одноповерховий Будинок 100 м2 ‼️ 5 соток | Газ | Шевченкове - фото 6
‼️ Одноповерховий Будинок 100 м2 ‼️ 5 соток | Газ | Шевченкове - фото 7

‼️ Одноповерховий Будинок 100 м2 ‼️ 5 соток | Газ | Шевченкове

Белогородка

Пожаловаться
92 999 $
930 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4780404
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 100 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Коммуникации Газ 
Описание
Без Комісії !

‼️ Одноповерховий БУДИНОК в с. Білогородка / Шевченкове

Площа - 100 м2
Ділянка - 5 соток

Саша, тримай красивий, грамотний і стислий опис у стилі ріелтора-професіонала (без крапочок у кінці пунктів, якщо треба — скажи, перероблю):

Характеристики будинку:

- Фундамент монолітний стрічковий
- Стіни з газоблоку
- Утеплення фасаду пінопластом 100 мм
- Вікна GLASO, профіль 70 мм
- Кровля металочерепиця (Корея), товщина 0.45 мм, цинк 225 г/м²
- Септик з переливом
- Свердловина 37 м
- У будинок заведено газ
- Електрика: 3 фази, 10 кВт

‼️ За бідьш детальною інформацією, телефонуйте
Обратная связь
Сергій
офлайн