Без комиссии
1  / 20
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 1
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 2
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 3
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 4
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 5
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 6
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 7
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 8
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 9
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 10
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 11
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 12
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 13
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 14
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 15
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 16
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 17
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 18
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 19
‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця - фото 20

‼️ Новий будинок з незавершеним ремонтом! 150 м2 / 7 соток / 126.000$ Буча / Блиставиця

Блиставица

Пожаловаться
125 900 $
839 $ за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4939892
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 150 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7 сот.
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Душевая кабина, Балкон, Терраса, Камин, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж від власника, без комісії!

Продаж сучасного будинку з потенціалом у мальовничій локації поруч із Бучею

Пропонується до продажу просторий двоповерховий будинок загальною площею 150 м², розташований на земельній ділянці 7 соток у центрі селища Блискавиця (вул. Ярослава Мудрого), одразу за м. Буча. Відстань до Києва — лише 18 км.

Локація поєднує тишу та природу з комфортною інфраструктурою: поруч ліс, озера та зупинка громадського транспорту.

Будинок має великий потенціал для завершення ремонту під власний стиль. Перший поверх вже придатний для проживання, другий — на стадії фінального оздоблення.

Основні переваги:
• Функціональний будинок із підвалом (вхід як з будинку, так і з вулиці)
• Ділянка з садом, городом та додатковою забудовою (старий будинок під демонтаж)
• Тиха, обжита вулиця в центрі селища

Технічні характеристики:
• Газ підключено — індивідуальне опалення (тепла підлога + радіатори)
• Власна свердловина — 85 м
• Септик з переливом — 12 м³
• Електрика — 20 кВт, 3 фази
• Стіни: газоблок D500 (400 мм) + утеплення пінопластом 100 мм