Без комиссии
1  / 20
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 1
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 2
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 3
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 4
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 5
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 6
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 7
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 8
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 9
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 10
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 11
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 12
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 13
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 14
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 15
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 16
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 17
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 18
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 19
‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок - фото 20

‼️ 2к Купити квартиру ‼️ ЖК Софія Резиденс розстрочка Софіївська Борщагівка София від Мартинова двок

Вишневое

Пожаловаться
3 315 500 грн.
52 627 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4538104
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
‼️ Мельник Олексій - відділ продажу ‼️ Дзвоніть, є багато варіантів

Комплектація квартири:
- Двоконтурний газовий котел індивідуального опалення. Ви самі опалюєте квартиру та грієте воду.
- Розведене опалення та радіатори.
- Тепла підлога на кухні та лоджії (від двоконтурного котла).
- Металопластикові вікна. 6-ти камерний профіль та 2-х камерний склопакет (3 скла).
- Панорамне вікно на кухні на лоджії.
- Броньовані двері із МДФ накладкою.
- Стяжка рівна (можна вже укладати покриття для підлоги).
- Чорнова машинна штукатурка стін.
- Розведена електрика по всій квартирі (основні точки).
- Лічильники: газ, світло, вода.
- Висота стель від стяжки 2,75м.

ЖК Софія Резиденс:
- Закрита територія (в'їзд/виїзд відео фіксація номерів, шлагбаум, вхід/вихід по магнітах).
- Своя охорона (пропускний режим, патруль, камери відеоспостереження).
- 2 дитячі садки.
- Гімназія.
- Безліч дитячих, спортивних та ігрових майданчиків, сквер, озеро, фонтан.
- Поліклініка зі стаціонаром.
- Ландшафтний дизайн. Дороги та тротуари – бруківка. Підземні сміттєві баки (вздовж центрального проспекту)