1  / 15
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 1
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 2
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 3
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 4
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 5
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 6
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 7
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 8
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 9
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 10
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 11
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 12
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 13
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 14
% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова - фото 15

% 1-кімнатна квартира 36,5 м² з ремонтом, панорамні вікна, новобудова

Ровно

Пожаловаться
56 200 $
1 540 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019266
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 36.5 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається затишна, світла та стильна 1-кімнатна квартира площею 36,5 м².
Основні характеристики та переваги:

- сучасний якісний ремонт;
- декоративна штукатурка “Velluto”;
- панорамні вікна з виглядом у двір;
- тепла підлога в санвузлі, встановлена інсталяція;
- дахова котельня;
- встановлені лічильники на холодну, гарячу воду та опалення;
- облаштований внутрішній двір з дитячим майданчиком;
- зручне місцезнаходження;
- розвинута інфраструктура.

Анастасія
07******19
Обратная связь
АН Швидкість
офлайн