Аренда коммерческой недвижимости
Выберите категорию
211 объявлений - смотреть все объявления »

Аренда помещений в Здолбунове

Оренда боксів під комерцію. Здолбунов 8
  • 65 м2
13 268 грн.
Два бокси з окремими входами, зі всіма комунікаціями, на території стоянки, утеплені, в першому повноцінна яма на весь бокс, в другому приямок для відводу води, наразі використовується під покраску та підготовку автівок, ролетні утеплені ворота, довгострокова оренда, зручний заїзд, відеонагляд,
Здолбунов
Оренда комерційного приміщення м. Здолбунів, вул. Коперника 44 Здолбунов 4
  • 200 м2
  • 1.2 / 2 эт.
250 грн.
Здам в оренду приміщення комерційного призначення, м. Здолбунів (с. Богдашів) вул. Коперника Напрямок Остріг, фасадне над трасою. Два поверхи, 200 м. кв. Поряд зупинки, супермаркет АТБ. Будівля, Вентильований фасад (керамограніт) утеплений мін ватою, алюмінієві вікна.
Здолбунов
Оренда магазину або приміщення під інший вид бізнесу Здолбунов 4
  • 75.3 м2
3 000 грн.
Здам приміщення під магазин або інший вид бізнесу. Загальна площа будівлі 75,3м.кв. Біля магазину є крита зона відпочинку із столиками, також є приватизована прилегла територія для користування.Адреса с.Кунин, Здолбунівський р-н. Рівненська обл. Всі питання в приват.
Здолбунов
Оренда приміщення 30 м2 | вул. 8 Березня | Поруч траса Здолбунов 6
  • 30 м2
  • 1 / 1 эт.
4 500 грн.
Здається в оренду приміщення площею 30 м2 яке підійде під склад, магазин або інші комерційні потреби. Переваги: • Зручне розташування — вул. 8 Березня • Лише 500 м до траси — зручно для логістики та доставки • Вільне планування — можна адаптувати під свої потреби • Надійне приміщення, є електрика, доступ 24/7 Ідеально під: • Склад • Майстерню • Невеликий магазин • Офіс, пункт видачі або щось інше
Здолбунов
Оренда приміщення Здолбунов 8
  • 260 м2
300 грн.
Здається в оренду приміщення площею 260 м.кв. в центрі міста Здолбунів Рівненської обл.. Земельна ділянка під приміщенням приватизована. На ділянці є стоянка для машин. ОГОЛОШЕННЯ ВІД ВЛАСНИКА!
Здолбунов
  • 2000 м2
  • 1 / 3 эт.
100 грн.
Пропонуємо в оренду комерційні площі вільного призначення: 1,2 та 3 поверхи . Загальна площа 2000 кв м Офіси 1-2 поверх Ціна 100 грн/ м2 Парковка біля приміщення. Всі міські комунікації водопостачання, водовідведення та електрика. Є можливість встановлення генератора при потребі. Пропозиція від АН.
Здолбунов
Оренда Укртелеком*, 661 м2, м. Здолбунів, вул. Б.Хмельницького, 7 Здолбунов 2
  • 661.4 м2
11 098 грн.
Компанія ПАТ "Укртелеком" пропонує до оренди приміщення підвалу, 2 поверху та надвірної будівлі загальною площею 661,4 кв.м. . Знаходиться на центральній частині міста.. Розвинена інфраструктура , інтенсивні пішохідний та автомобільний потоки. Потребує капітального ремонту . Характеристики: - Загальна площа – 745,5 м.кв.; - Площа, запропонована до оренди – 661,4 кв.м.; - Земельна ділянка - площа 0,0817 га. (договір оренди). На оренду приміщень проходить аукціон на базі системи Prozorro. prozorro.sale/auction/CLE001-UA-20250******155 Консультація з реєстрації та участі в аукціоні: polonex.com.ua/site/cdb3/68552f3bac96af566d07d44f Ще більше варіантів приміщень, будівель та комплексів для оренди дивіться на нашому сайті та залишайте заявки: property.ukrtelecom.ua/real-estates
Здолбунов
)( Продам адміністративно-офісне приміщення Здолбунов 11
  • 770 м2
  • 2 / 2 эт.
8 845 420 грн.
Продається фасадна адміністративно- побутова будівля Супер локація, проїздне місце над центральною дорогою площа 769кв.м + 300 кв.м мансарда 2 поверхи 16 соток землі В приміщення наявні всі комунікації: - світло, газ, вода, каналізація На території є трансформаторна підстанція, що дає можливість підключення більших потужностей е/е -Автономне опалення: газ, електро, твердопаливне -санвузли на кожному поверсі -душові кабінки -система вентиляції -пожежна сигналізація -відеоспостереження -металопластикові вікна з гранітними підвіконниками -гараж з ямою -дах металеві листи Перед будівлею достатньо місця для парковки На даний час приміщення здається в оренду Вартість: 200 000$ Реальним покупцям торг АН "ШВИДКІСТЬ" 05*********26 Наталія
Здолбунов
Продаж комерційної нерухомості Здолбунов 10
  • 218 эт.
1 570 062 грн.
Продам комерційне приміщення в Здолбунові Центр міста Загальна площа 53,4 м.кв. Автономне електричне опалення Дві кімнати, санвузол, підсобне приміщення Проїздна частина міста.
Здолбунов
Фасадне нежитлове приміщення загальною площею 264 кв.м. Здолбунов 16
    3 600 000 грн.
    Комерційні (торгово-офісні) приміщення в центральній частині міста, мають два окремих входи, під’їзди наявні, центральна розв'язка доріг міста. Адреса: Рівненська область, Здолбунів, вулиця Василя Жука, буд. 2. Загальна площа 264,3 м. кв.: 74,5 кв.м.-підвал, 189,8 -перший поверх. Приміщення використовувалося для розміщення відділення банку. Можливе використання під офіс, торгову точку, салон краси тощо. Наявні комунікації: водопостачання, водовідведення, електропостачання (в підвалі є електрощитова, два окремих ввода ел/кабелів з різних підстанцій), опалення електричне, є батареї централізованого теплопостачання (відключені від централізованої системи), дозволена електрична потужність – 10 кВт. Продаж відбувається в системі Прозорро. Продажі. З метою придбання майна звертайтесь за телефоном або на Viber, WhatsApp, Telegram.
    Здолбунов
    Оренда Бокс Цех для рихтовки Куб Відновлення після ДТП Великий гараж Здолбунов 8
    • 60 м2
    • 1 / 1 эт.
    1 000 грн.
    Здам в оренду цех для рихтовки автомобілів, відновлення після ДТП. Є все необхідне обладнання та інструменти. Є опалення - буржуйка. Є 380 В. Також є фарбувальний цех з витяжкою. Знаходиться в місті Здолбунів. Ціна договірна.
    Здолбунов
    Оренда боксів для технічного обслуговування автомобілів Здолбунов 2
    • 80 м2
    • 1 / 1 эт.
    20 000 грн.
    Оренда боксів для технічного обслуговування автомобілів. Площа приміщення 80 кв.м. Є 2 оглядові ями, компресорка 6 кв.м., вода, світло, водяне опалення. Територія під охороною Деталі за номером телефону 06******44
    Здолбунов
    Оренда нового приміщення в центрі міста,фасад,комерцію,магазин Здолбунов 20
    • 80 м2
    • 1 / 1 эт.
    350 грн.
    Здам в оренду нове приміщення в центрі міста, фасад, під бізнес, комерцію, магазин… Під будь-який вид діяльності! З акцентуйте на оголошенні увагу, оскільки це особливий об'єкт! Нове приміщення в центрі міста, фасад, під бізнес, комерцію, супермаркет… Під будь-який вид діяльності! Зручна конфігурація планування, площа приміщення 80м.кв., площа закритої територій 4сот. Безперебійне енергопостачання (своя лінія + вихід під генератори). Адреса: Стефановича 7. Поряд Епіцентр У приміщенні є: 1.Торговий зал (висота стелі 2.66м) 2.Офісне приміщення 3. Побутове приміщення: (вода та каналізація, туалет) 4. Склад (окремий вхід і в’їзд) 5. Інтернет 6. 380 Вт та 220 Вт / 30кВт 7. Опалення(кондиціонер) Територія: Закрита територія, що охороняється, наявність стоянки під авто, паркувальний майданчик. Вигідне місце розташування об'єкта нерухомості, фасадний заїзд. Всі питання по тел.! Все обговорюється в індивідуальному порядку!
    Здолбунов
    Оренда приміщень за адресою: м. Здолбунів, вул.8 Березня, 27а Здолбунов 12
    • 2000 м2
    100 грн.
    Оренда нерухомого майна можлива як кожної частини окремо так і повного комплексу споруд, більш детальна інформація за номером телефону
    Здолбунов
    Оренда приміщення Здолбунов 3
    • 48 м2
    • 1 / 2 эт.
    7 000 грн.
    Здам в оренду приміщення, 48 кв,Здолбунів,вул.Ясна 11. Без меблів!!!
    Здолбунов
    Оренда приміщення під СТО Здолбунов 3
    • 245 м2
    • 1 / 1 эт.
    30 000 грн.
    Оренда приміщення під СТО, камера для фарбування автомобілів 30 кв.м., мийка 28 м.кв. , підготовче приміщення 163 кв.м., компресорна 6 кв.м., роздягальня 18 кв.м. Вода, світло 45 квт, водяне опалення. Територія рід охороною Детальніше за номером 06******44
    Здолбунов
    Оренда / Торгівельна площа / Шкільна , Здолбунів Здолбунов 6
    • 66 м2
    • 1 / 1 эт.
    16 500 грн.
    Здається в оренду частина приміщення за адресою: м. Здолбунів, вул. Шкільна, 23Г. Загальна площа приміщення: 66,4 м². Окремий вхід від центральної дороги. Інфраструктура: Асфальтована дорога; Електрика (потужність 5 кВт); Центральна каналізація та водопровід; Централізоване опалення. Зручна транспортна розв’язка, поруч усі необхідні комунікації. Приміщення оснащене лічильниками на воду, електроенергію та опалення. Ціна: 250 грн/м² комунальні платежі за лічильниками. Для уточнення деталей телефонуйте!
    Здолбунов
    Приміщення в оренду комерційне 20кв.м. Здолбунов 2
    • 20 м2
    • 1 / 5 эт.
    4 000 грн.
    Здається в оренду приміщення комерційного призначення Здолбунів, вул. Лесі Українки 4А/2 Вхід через кавʼярню "Джуманджі". Хороше прохідне місце, для ведення товарного бізнесу або надання послуг. В приміщенні є раковина з доступом до води.
    Здолбунов
    Продам Обміняю Офісне приміщення (чотири кімнати) Здолбунів Здолбунов 8
    • 136 эт.
    574 952 грн.
    Продам Офісне приміщення в Місті Здолбунів вулиця 8 березня Чотири кімнати які знаходяться на другому поверсі у хорошому стані. Раніше використовувалися під бухгалтерію та архів! Відео кімнат можу скинути особисто! Можливий обмін на автомобіль
    Здолбунов
    Продам приміщення в м. Здолбунів Здолбунов 6
    • 3 / 216 эт.
    796 088 грн.
    Продам приміщення вільного призначення. Під ваш бізнес. Приміщення одноповерхове ,окреме.
    Здолбунов
    Перейти на страницу

    Цены на аренду коммерческой недвижимости в Здолбунове

    Как снять помещение в Здолбунове дешево

    Как сдать коммерческую недвижимость в Здолбунове быстро