Недвижимость в Каменце-Подольском

Оренда приміщення Каменец-Подольский 10
  • 396 м2
  • 3 / 3 эт.
100 грн.
Оренда приміщення на 3-му поверсі в ТЦ "Ясен" Здається весь 3-й поверх у Торговому Центрі "Ясен" при вході, що забезпечує відмінну видимість та прохідність. Основні характеристики: • Розташування: 3-й поверх, ТЦ "Ясен" • Локація: поряд зупинка громадського транспорту, зручна парковка, поруч ринок та автовокзал Переваги: • Високий пішохідний трафік завдяки розташуванню на вході до ТЦ • Чудове місце для магазину, шоуруму, офісу або студії • Зручний доступ для клієнтів і працівників, близькість до ключових міських об'єктів Ідеальний варіант для розвитку бізнесу у прохідній зоні. За деталями оренди звертайтесь за телефоном: 09*********80
Каменец-Подольский
Оренда приміщення. Каменец-Подольский 8
  • 77 м2
4 500 грн.
Здається підвальне комерційне приміщення з повноціними вікнами. Вулиця Смірнова. * 77.4 м.кв.; * Ремонт; * Туалет, душова; * Дві окремі кімнати з вікнами; * Підійде під різні види діяльності та навіть під житло; * 4500грн; Детальна інформація за телефоном 09******89 - Дмитро
Каменец-Подольский
Оренда приміщення кабінету, 8м2 Каменец-Подольский 4
  • 8 м2
3 000 грн.
Оренда нежитлового приміщення, кабінету, 8м2. Чудово підійде під офіс, для прийому клієнтів. Зручна доступність. Район: центр (вул.Івана Мазепи) Розташування поруч з міською лікарнею - Поверх: 1 - Фасадна частина - Розміри : 3м*2,5м - Комунікації: електрика - Опалення: електричний конвектор Вартість оренди: 3000 грн/місяць+ комун.послуги Умови оренди: оплата 2 місяці+ одноразова комісія
Каменец-Подольский
Оренда приміщення, офіс Каменец-Подольский 7
  • 11.2 м2
  • 2 / 2 эт.
250 грн.
Здаються в оренду 2 кабінети:1 фото шпалери в смужку - площа 15 кв.м., та 2,3 фото, 23 кв. м (розділений на дві сполучені між собою кімнати: 14 кв. м та 8,9 кв. м.) частково мебльовані, є опалення, вода, зручності. (вул. Драй Хмари,19, р-н УТОС) 250 грн за 1 кв. м.
Каменец-Подольский
Оренда приміщення під склад, виробництво Каменец-Подольский 2
  • 140 м2
36 грн.
Приміщення 140 м.кв, велика територія, 3 фази, сахзавод, об'їздна дорога 5000гр в місяць
Каменец-Подольский
Оренда приміщення під виробництво,склад,офіс,Вокзальна, 59а Каменец-Подольский 9
  • 42 м2
  • 1 эт.
3 500 грн.
Оренда приміщення площею 42 кв.м. Можливе використання під виробництво,склад,офіс.Велика огорожена територія,опалення(твердопаливний котел),інтернет,вода,вневідомча охорона,пожежна сигналізація,пластикове вікно,ролети,грати,подвійні вхідні двері,LED світильники,можливе 3-х фазне живленя.
Каменец-Подольский
Оренда приміщення .Центр. Каменец-Подольский 15
  • 113 м2
  • 1 / 9 эт.
38 000 грн.
Здається комерційне приміщення в центрі міста. * 113 м.кв.; * Новий ремонт- в оренду ще не здавалося; * Два кондиціонери: опалення- охолодження; * Відеонагляд; * Пожежна сигналізація; * Надішлю відео огляд; * 38000 грн. Детальна інформація за телефоном 09******88 - Дмитро
Каменец-Подольский
Оренда приміщення центральний ринок Каменец-Подольский 5
  • 100 м2
  • 2 / 2 эт.
20 000 грн.
Здам в оренду приміщенняна центральному ринку. Загальна площа 100 м.кв., розташоване на другому поверсі. Комунікації: електрика, вода, опалення індивідуальне електричне. Деталі за телефоном
Каменец-Подольский
Оренда приміщення у Кам'янець-Подільському Каменец-Подольский 9
  • 168 м2
110 000 грн.
Оренда приміщення у Кам'янець-Подільському Адреса: Кам'янець-Подільський, вул. Соборна, 5, Хмельницька область Локація: ключова локація у центральній частині міста з активним пішохідним і туристичним трафіком. Площа приміщення: 168,8 м2 (116 + 52,8 м2) Ремонт: підлога - плитка, стеля - армстронг Електрична потужність: по домовленості Опис локації: приміщення розташоване в самому серці міста, на одній із головних пішохідних та торгових вулиць. Це місце з дуже високою концентрацією сервісів, де завжди багато людей — як місцевих жителів, так і туристів. Навпроти - Майдан Відродження, поруч магазини, багато закладів харчування, Сільпо, спортивна школа та ін. Вартість оренди: 110 000 грн/міс Комісія агенції: 50% разово