Продажа мест на паркинге в Чернигове

Продам підземний паркінг в центрі Чернигов 18
 • 26 м2
15 000 $
  Продам підземний паркінг в центрі міста за адресою Пр. Перемоги, 114. (5 кутів, навпроти лялькового театру) Загальна площа 26.2м2 Автоматичне відкриття воріт. Документи в порядку, нотаріальне оформлення права власності.
  2 апреля
  Продаж місця в паркінгу ЖК Шевченківський Чернигов 5
  • 14 м2
  15 500 $
   Рідкісна пропозиція! Продаж паркомісця в новому сучасному ЖК Шевченківський, біля політехнічного університету. Попіклуйтесь за своє улюблене авто і свій час та комфорт. Паркомісце Знаходиться на нульовому поверсі, що є дуже зручно. Ви завжди сідаєте в свою улюблену, чисту та тепленьку машину, яка вас чекає в сухому паркінгу, і вам не потрібно навіть виходити з дому! Варто скористатися лиш ліфтом! Паркомісць значно менше ніж кількість квартир! Телефонуйте! Домовляйтесь про перегляд! Радо все покажемо і розкажемо! Документи готові до продажу. Продаж власником особисто , не по довіреності.
   21 марта

   Вы хотите продать гараж в Чернигове?

   Выгодно и быстро продайте гараж или паркоместо от хозяина на сайте "Метраж"
   Продаж підземного паркінга Чернигов 6
   • 21 м2
   15 000 $
   • Охрана
   • Видеонаблюдение
   Продаж підземного паркомісця в елітному комплексі ЖК ""Стрілецька набережна" . Має площадь 21.1м2 , дуже зручний заїзд та розташування. Паркінг охороняється та має систему відеонагляду. Подбай про свою машину заздалегідь! Телефонуйте 06******43 або 06******05!
   25 апреля
   3 объявления по продаже мест на паркинге в Чернигове. Если Вам нужно быстро и выгодно продать место на паркинге в Чернигове, перейдите в раздел Добавить объявление