1  / 14
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 1
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 2
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 3
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 4
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 5
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 6
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 7
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 8
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 9
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 10
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 11
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 12
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 13
ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик. - фото 14

ТОП Локация! 7100 кв.м. Фасад на Фонт.дорогу. 6 этажей. Застройщик.

Одеса

Поскаржитись
6 500 000 $
915 $ за м²
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 липня 2025, ID: 4032471
Характеристики
  • Общая площадь 7100 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санвузол Так 
Опис
В продаже здание 6 этажей, общей площадью 7100 м +большая терраса на крыше, рампа, несколько лифтов, три входа, паркинг. Торгово-офисный центр Дерби. Варианты: автосалон, супермаркет, клиника, стоматология, фитнес, спортзал, магазин, салоны, шоу-рум, офисы. Возможно увеличение площади. Панорамные окна и двери. Высота потолка 4 м. ТЦ Дерби, ул. Фонтанская дорога, д.6, угол Сегедская. Цена 6.50000 дол. Без комиссии . Прямая продажа от застройщика. Показ в любой день. Звоните.
Зворотній зв’язок
Денис СК ГРАФ
офлайн
Схожі оголошення
Продам офіс біля моря Французький бульвар, Одеса Одеса 12
    129 999 $
    ТЕРМІНОВО! ПРОДАМ ОФІС НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ ЖК «Марсель» | Приморський район | Французький бульвар ЦІНА — 129 999 $ Офіс у будинку бізнес-класу, який одразу створює правильне враження про Вашу компанію. 90 м² на 11 поверсі Панорамний вид на місто та море — статус і атмосфера в кожній деталі. Готовий офіс із меблями — можна заїжджати та працювати без додаткових вкладень. Сучасний ремонт Три окремі кабінети Окрема кухня для команди Світлий простір та комфортна атмосфера для роботи Ідеально підходить під: IT-компанію, дизайнерську студію, юридичний офіс, консалтинг, фінансову компанію, косметологію, закритий прийом психолога чи психотерапевта. Локація, яка працює на Ваш імідж: Французький бульвар, поруч море, парк Шевченка та Відрада. Підземний паркінг — питання з авто вирішене. Офіс виглядає значно дорожче своєї вартості. Готовий варіант для бізнесу, який цінує комфорт, престиж та правильну адресу. Дзвоніть просто зараз — такі об’єкти довго на ринку не затримуються! Торг
    Одеса, Приморський
    Продаж магазину. Площа Шахтарської слави. 1 Міська лікарня. Кривий Ріг 16
      21 500 $
      Площа Шахтарської Слави ( дзержинського ). Біля кінотеатру Батьківшіна. 300 метрів проспект Миру, 1 лікарня, дзвіниця, ресторан Пурі Чвені. Продаж магазину. Підходить під Б'юті-сферу, офіс та інше. 1-й поверх, окремий вхід, фасадний , вугловий, гарно проглядається. 58 квадратних метрів. Стан мінімально робочий, під ремонт. Гарна ціна як для комерції, 370$ за метр! Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
      Кривий Ріг, Метталургійний
      Готельно рестораний комплекс “Кузня” з басейном Коломия 19
        2 000 000 $
        Пропонуємо Вашій увазі відпочинковий комплекс — готовий діючий бізнес з історією, який знаходиться біля центральної дороги недалеко від міста Коломия. Він складається з двох парковок для авто: перша від дороги (1000 м²) і друга з внутрішнього двору(500 м²) , ресторану на 120 місць, який також можна використовувати для банкетів на більшу кількість гостей, готелю, який наразі налічує 6 номерів (є план щодо збільшення готелю до 30 номерів, останні три фотографії), а також великого відкритого басейну з підігрівом і фільтрацією води та всім необхідним обладнанням. Загальна площа комплексу складає 1 гектар, площа приміщень — 3000 м². Також на території є діючий житловий будинок, де можуть проживати майбутні власники! Має гарні відгуки на Google Maps — 4.4 зірки. Чудовий варіант готового працюючого бізнесу зі швидкою окупністю. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або пишіть повідомлення в месенджерах. Також прикріплюю посилання на Instagram акаунт комплексу https://www.instagram.com/kuzniagrills?igsh=MXhncDNsaTU0enhsbQ==
        Коломия
        офлайн
        Денис СК ГРАФ
        На сайті з 16 квітня 2020