Оренда комерційної нерухомості
Виберіть категорію
146 оголошень - дивитися всі оголошення »

Оренда приміщень в Стрижавці

Оренда комерційного приміщення Стрижавка 5
    49 500 грн.
    Оренда комерційного приміщення у Стрижавці під будь який вид діяльності. Нова будівля,сучасний ремонт,можливість збільшення потужності. Телефонуйте за більш детальною інформацією.
    Стрижавка
    Оренда комерційного приміщення в Стрижавці 6828 Стрижавка 20
      10 500 грн.
      Здається в оренду приміщення в Стрижавці біля Атб, центральна дорога. Гарне місце для комерційної діяльності. Поряд ресторан Вагне, сауна, готель, дитяча площадка, стадіон. 350грн за 1 м.кв.
      Стрижавка
      Оренда приміщення 60 м, Стрижавка , вул. Київська Стрижавка 9
        15 000 грн.
        Здається в оренду приміщення з ремонтом під кафе, суші бар , тощо.
        Стрижавка
        Оренда складу (3725) Стрижавка 7
          22 500 грн.
          Оренда складу 150 м2, Стрижавка, закрита охороняєма територія, інтернет, відеоспостереження, санвузол, ціна 150грн за м2, при потребі є офісне приміщення площею 100 м2 по ціні 180 грн за м2. Є генератор, в разі відключення енергії. Є рампа.
          Стрижавка
          Здається комерційне приміщення в Стрижавці Кемпінг вул Київська Стрижавка 8
            10 150 грн.
            Окреме приміщення під комерційну діяльність. Ремонт, зручності , окремий вхід. Є парковка.
            Стрижавка
            Здаються морозильні склади з темп. режимом 0 до -20,та офіс Стрижавка 19
              80 000 грн.
              Здаються склади площою 75м кв з температурним режимом від 0 до -20 також 75м кв температурним режимом 0 до +20,та придбанік 75м кв та також офіс 60м кв охорана та відеонагляд ,генератор ,парковка та безберебійне електрика по всім питанням тільки дзвонити склад 1 з холодильником - 350 грн. м кв склад 2 з холодильником -350 грн м кв офіс по домовлиності
              Стрижавка
              Оренда холодильного складу (3725) Стрижавка 10
                120 000 грн.
                Холодильний склад 300 м2, від 0 до +20 градусів Цельсія, Стрижавка, закрита охороняєма територія, інтернет, відеоспостереження, санвузол, ціна 400 грн за м2, + світло по 10,60 за кіловат, при потребі є офісне приміщення площею 100 м2 по ціні 180 грн за м2. Є генератор, в разі відключення енергії. Є рампа.
                Стрижавка
                Оренда складського приміщення (3725) Стрижавка 6
                  20 000 грн.
                  Оренда складу 100 м2, Стрижавка, закрита охороняєма територія, інтернет, відеоспостереження, санвузол, ціна 200грн за м2, при потребі є офісне приміщення площею 100 м2 по ціні 180 грн за м2. Є генератор, в разі відключення енергії, заведена вода, каналізація, є зливи
                  Стрижавка
                  Оренда СТО під вантажні автомобілі (буси, фури) Стрижавка 8
                    19 999 грн.
                    Оренда СТО під вантажні автомобілі. Район Електромережі 260 м2 Заїзд для двох авто Брама 4/4 Опалення Електроенергія Асфальтований підʼїзд Територія охороняється + офіс (за потреби) + с/в, душ + пральна машина 130 м2 і 260 м2
                    Стрижавка

                    Ціни на оренду комерційної нерухомості в Стрижавці

                    Як зняти приміщення в Стрижавці дешево

                    Як здати комерційну нерухомість в Стрижавці швидко