1  / 20
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 1
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 2
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 3
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 4
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 5
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 6
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 7
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 8
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 9
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 10
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 11
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 12
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 13
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 14
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 15
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 16
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 17
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 18
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 19
Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога - фото 20

Сдам вид на море ЖК Costa Fontana Коста Фонтана ресторан Риф Reef Рыба 13 станция Фонтанская дорога

Одеса, Київський

Поскаржитись
600 $
10 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 травня 2026, ID: 4986026
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт 
Опис
ЖК Costa Fontana Коста Фонтана
Ул. Фонтанская дорога 77а
13 станция Большого Фонтана
60 метров
6 этаж

Планировка: спальни + кухня-студия + гардеробная + ТЕРРАСА

В квартире есть всё необходимое для комфортного проживания

Двуспальная кровать, диван, посудомоечная машина, плазменный телевизор, духовой шкаф, душевая кабина, бойлер

Закрытая охраняемая территория, подземный паркинг
В 10 метрах от комплекса расположена трасса здоровья.
Рядом расположены рестораны Reef, Рыба

600$
Залог
Комиссия 50%
Зворотній зв’язок
Риелтор
офлайн
Схожі оголошення
Аренда 2 комнатной с Ремонтом Ізмаїл 5
    300 $
    Аренда 2 комнатной квартры с новым ремонтом. Мебель и бытовая техника вся в квартире новая Р-он первой школы....без животных 300 у.е +коммунальные АН AVENUE 0671919195 0931919195
    Ізмаїл
    Здам 2-кімнатну квартиру в ЖК IQ House Моссаковского 7 Дніпро 4
      30 000 грн.
      Здам 2-кімнатну квартиру в ЖК IQ House Моссаковского 7 ???? 8 поверх із 11 ???? Площа — 66 м² ↕️ Висота стелі — 3,1 м • окрема спальня • кухня-студія • шафау коридорі • шафа у спальні • балкон ✅ посудомийна машина, барна стійка ✅ кондиціонер ✅ телевізор у кухні-студії ✅ тепла підлога в зоні плитки У будинку встановлено 2 генератори — ліфти працюють. ????‍????‍???? Можна з дітьми. ???? Можна з маленькими вихованими песиками. ???? Заселення з 04 червня ???? Дивитися можна вже. Масленникова Ольга
      Дніпро, Соборний
      Здається 2 - на квартира, Леваневського Біла Церква 8
        9 000 грн. Торг
        Здається 2 - на квартира, Леваневського В квартирі є: меблі і техніка (холодильник, бойлер, телевізор, пральна машина). Задовільний стан житла. Балкон і кухня - МПО. Хороший стан житла. Удобна розвязка транспорта. Оперативний показ. 9000 + ком. (торг) +380972589273 Раїса. Телефонуйте.
        Біла Церква
        офлайн
        Риелтор
        На сайті з 16 квітня 2020