1  / 20
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 1
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 2
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 3
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 4
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 5
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 6
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 7
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 8
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 9
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 10
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 11
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 12
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 13
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 14
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 15
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 16
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 17
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 18
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 19
Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації  с. Рудики  вихід до річки Козинка - фото 20

Пропонується розкішний маєток 711 м² у престижній локації с. Рудики вихід до річки Козинка

Козин

Поскаржитись
2 000 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 квітня 2026, ID: 4938461
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 711 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 50 сот.
  • Опалення Власна котельня 
  • Ремонт Авторський проєкт 
Опис
Пропонується розкішний маєток у престижній локації — с. Рудики, одразу за Козином, поруч із виходом до річки Козинка.
Тиха, закрита та статусна атмосфера, оточення респектабельних сусідів і мальовнича природа створюють ідеальний простір для життя.

Основні характеристики:
• Будинок: 3 поверхи
• Площа: 711 м²
• Ділянка: 0,50 га з ландшафтним потенціалом

Планування та наповнення:

1 поверх — простір для життя та прийому гостей:
• Простора вітальня з камінною зоною
• Окрема їдальня
• Функціональна кухня
• Гардеробні кімнати
• Гостьовий санвузол
• Розкішна SPA-зона з басейном та сауною
• Повноцінний спортзал
• Домашній кінотеатр

2 поверх — приватна зона родини:
• 3 спальні, кожна зі своїм санвузлом та гардеробною
• Кабінет або гостьова спальня
• Додатковий санвузол
• Велика ігрова / family-room

Цокольний поверх:
• Гараж на 4 автомобілі
• Технічні приміщення

Рівень оздоблення:

Будинок укомплектований дизайнерськими меблями, дорогою сантехнікою, вишуканими світильниками та кришталевими люстрами. Усі матеріали — преміального сегменту, з увагою до деталей та якості.

Усього 5 хвилин на авто — і ви в яхт-клубі, де можна насолоджуватись водою, відпочинком і статусним оточенням.

Це більше, ніж будинок — це резиденція для тих, хто цінує простір, приватність та безкомпромісний комфорт.

#3159171147
Зворотній зв’язок
Максим
офлайн
Схожі оголошення
Продам частину будинку Житомир 4
  • Трикімнатна
  • 58 м2
  • 12 соток
16 000 $
Продам частину будинку в с. Зарічани, Житомирський район Продається частина будинку площею 58,0 кв.м у північно-західній частині села Зарічани Житомирського району. Будинок розташований на земельній ділянці 12 соток, також є господарські будівлі. Ціна: 16 000 $ Характеристики: будинок дерев’яний, обкладений цеглою; житловий стан — можна заїжджати та проживати; усі документи в порядку; комунікації: електрика; газ; вода. Переваги: рівна земельна ділянка; широкий заїзд; хороша транспортна доступність; спокійне та зручне місце для проживання; вся необхідна інфраструктура поруч. Ідеальний варіант для тих, хто шукає будинок для постійного проживання або заміського відпочинку.
Житомир, Богунський
Продається частина житлового будинку Житомир 4
  • Трикімнатна
  • 62 м2
  • 8 соток
17 000 $
Житомирський район, с. Зарічани. Продається частина житлового будинку дерев’яної конструкції обкладеного цеглою загальною площею 62,0 кв. м. включає три житлові кімнати, кухню та господарські будівлі. Будинок підключений до основних інженерних мереж: електропостачання, газопостачання, водопостачання. Будинок в задовільному стані. Наявна ділянка 8 сот.
Житомир, Богунський
Продаж будинку. Вулиця Велика Софіївська. Розвилка. Кривий Ріг 17
  • Трикімнатна
  • 80 м2
  • 7 соток
18 700 $
Вулиця Велика Софіївська ( блінова). Між "питомником" та "розвилкою". Продаж цегляного будинку. Будинок 1991 року побудови. Цегляний, високий, з мансардним поверхом. Будинок в жилому стані, потребує косметики. 3 кімнати, кухня, роздільний санвузол. Є світло і вода, газ підходить до будинку, але був відрізаний власниками так як деякий час ніхто не проживав. Є літня кухня, літній душ і туалет, погріб, технічна споруда ( сарай). 7 сотих землі. Документи готові. Без боргів. Телефонуйте розповім детальніше.
Кривий Ріг, Довгинцівський
офлайн
Максим
На сайті з 16 квітня 2020