1  / 8
Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя - фото 1
Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя - фото 2
Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя - фото 3
Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя - фото 4
Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя - фото 5
Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя - фото 6
Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя - фото 7
Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя - фото 8

Продаж 3К Квартира Вид Моря Є-оселя

Одеса, Київський

Поскаржитись
91 080 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 лютого 2026, ID: 4765956
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 82.8 м2
  • Площа кухні 16 м2
  • Поверх 26 
  • Поверховість 26 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Вільне планування 
  • Тип стін Монолітний 
  • Опалення Власна котельня 
  • Комфорт Кондиционер, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
3-кімнатна квартира з видом на море
в ЖК «Посейдон» — ПРОДАЖ

Локація: Одеса, Дача Ковалевського
ЖК «Посейдон»
Забудовник: Гефест

Будинок зданий.

Характеристики:
Поверх: 26 із 26
Площа: 82,8 м²
Кухня: 16 м²
Сторона: західна
Вид: море та місто
Стан: після будівельників

Ціна: 91 080 $ (1100 $/м²)
Без комісії.

Переваги:
• Панорамний вид на море та місто
• 10 хвилин пішки до пляжу «Золотий берег»
• Курортна локація
• Підійде для життя або інвестиції
• Можливість придбання за програмою Є-Оселя

Телефонуйте для перегляду та консультації.
Зворотній зв’язок
Анна
офлайн