1  / 9
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 1
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 2
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 3
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 4
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 5
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 6
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 7
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 8
Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір ! - фото 9

Продаж 2 квартири в самому центрі міста! Соборна ,Закритий двір !

Миколаїв, Центральний, Центр

Поскаржитись
54 999 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 27 квітня 2026, ID: 4970349
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 52 м2
  • Площа кухні 9 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Євроремонт 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Охраняемая территория 
Опис
Продається двокімнатна квартира площею 52 м², розташована на 3 поверсі будинку на центральній вулиці міста — вул. Соборна. Закритий та доглянутий двір.

У квартирі щойно виконано капітальний ремонт з використанням якісних та дороговартісних матеріалів. Повністю замінено всі комунікації — електропроводку, сантехніку та інженерні мережі. Після ремонту ніхто не проживав.

Зручне та продумане планування: окрема спальня, кухня поєднана з вітальнею,
Встановлена сучасна кухня, у кухні є газова колонка, що гарантує постійну наявність гарячої води. У квартирі встановлено два кондиціонери, великий та місткий глибокий шафа-купе.

Інтер’єр виконаний зі смаком, кожна деталь продумана до дрібниць для комфортного проживання. Чудовий варіант як для власного життя, так і для інвестиції.
Зворотній зв’язок
Наталя Ріелтор Миколаїв
офлайн
Схожі оголошення
Продам 2 ком в жк 4 сезона Одеса 5
  • Двокімнатна
  • 72 м2
  • 21 / 24 пов.
79 000 $
В продаже 2-х комнатная квартира ЖК 4 Сезона Проспект Гагарина 19 от Ск Будова, во 2 секции с ярким названием Весна, секция сдана. Дом активно заселяется 21этаж. Общая площадь72м. Комнаты раздельные 15,8+24,4кв.м. Кухня 13м. Есть балкон. Просторный холл. Южная сторона, боковой вид на море, окна выходят во двор. В квартирах установлена система Умный дом, возможность регулирования тепла дистанционно через приложение. Просмотр показаний всех счётчиков (электричество, вода, тепло) через приложение.Отопление от индивидуальной крышной котельной. Цена 79000уе. Торг есть. Звоните 0665002498
Одеса
продам 1 ком Реал Парк Одеса 11
  • Однокімнатна
  • 43 м2
  • 15 / 16 пов.
39 000 $
Новий обжитий комплекс у парковій зоні, ЖК "Реал парк" від Стікона. Огороджена територія з підземним паркінгом, дитячими майданчиками, магазинами та салонами. Однокімнатна квартира з сучасним ремонтом у світлих тонах.Площа 43,3 квадратних метри.Простора кухня 12,1 кв.м. З кухні вихід на балкон,з якого відкривається дуже гарний вид на парк. цена 39000уе тел 0933464401
Одеса, Черемушки
продам 2-хком в 63 Жемчужине Одеса 8
  • Двокімнатна
  • 68 м2
  • 10 / 24 пов.
58 500 $
"Продаж 2 кімн. квартири в ЖК «Шістдесят третя перлина» в Одесі" Ц. 58500уе. Тел 0933464401 Продаж 2 кімн. квартири в ЖК «Шістдесят третя перлина» в Одесі" ЖК: 63 жемчужина на вул.Краснова Поверх: 10 Поверховість: 25 Загальна площа: 68 м Тип угоди: Переуступка Площа кухні: 13 м вид на іподром Будинок повністю готовий
Одеса
офлайн
Наталя Ріелтор Миколаїв
На сайті з 16 квітня 2020