1  / 17
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 1
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 2
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 3
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 4
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 5
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 6
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 7
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 8
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 9
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 10
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 11
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 12
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 13
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 14
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 15
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 16
Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра - фото 17

Продаж 1 кімнатной квартири 48м, 5/9, ремонт, Лазурная, Рів'єра

Миколаїв, Заводский

Поскаржитись
45 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 травня 2026, ID: 5023393
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 48 м2
  • Площа кухні 20 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Євроремонт 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Власна котельня 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж, 1 кімнатна кв. 48м в ЖК Рів'єра, м-рн Намив, вул. Лазурна.
Відмінне планування. Кухня-вітальня 20 м, житлова кімната 18 м, санвузол, просторий передпокій з вбудованою шафою-купе. Опалення в будинку від дахової котельні. Гаряча вода у квартирі - електробойлер.
Стан квартири відмінний. Зроблено ремонт у спокійних світлих тонах. Ламінат, натяжні стелі, металопластикові вікна, вбудована кухня. Засклена металопластиком лоджія.
Зручне місце розташування будинку та інфраструктура. Поруч супермаркети, школи, дитсадки, фітнес клуби, транспорт, ринки.
Будинок стоїть на березі річки, найкраща в місті зона відпочинку, пляж, ресторани тощо. Запрошуємо вас на перегляд і до купівлі! Для організації переглядів телефонуйте за вказаними телефонами.
Зворотній зв’язок
Наталія 0668553124
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 1 кімнатної квартири-студії 42 кв. м. у ЖК "Метрополіс" Київ 3
  • Однокімнатна
  • 42 м2
  • 16 / 34 пов.
69 800 $
Продаж 1 кімнатної квартири-студії 42 кв. м. у ЖК "Метрополіс". Переуступка. Будинок 3. Здача - 3 квартал 2026р. Метро Іподром, Теремки - 5-7 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура.
Київ, Голосіївський
Продається трикімнатна квартира по вулиці Машинобудівна 21а, Київ 3
  • Трикімнатна
  • 90 м2
  • 15 / 16 пов.
175 000 $
Продається трикімнатна квартира по вулиці Машинобудівна 21а, 15 поверх 16-ти поверхового будинку . Квартира в затишному місці, до метро "Шулявська" - 15 хв. . Зручна транспортна розв'язка, швидкісний трамвай, три ТРЦ , паркування у дворі, на прибудинковій території підземний паркінг з можливістю придбання паркомісця. Опалення від власної котельні , в під'їзді є консьєрж.
Київ, Солом'янський
Продаж 2-кімнатної квартири без ремонту у ЖК "Svitlo Park", Київ 2
  • Двокімнатна
  • 73 м2
  • 15 / 18 пов.
95 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири без ремонту у ЖК "Svitlo Park", Голосіївський район, метро Видубичі у пішій доступності. Будинок № 8 - введений в експлуатацію 13.02.2026 року. Зараз на етапі оформлення права власності та отримання ключів. Загальна площа - 73.4 м2; • Кількість кімнат: 2; • Висота стель – 2.7м. • Поверх: 15/18, вікна на південний-захід, у затишний двір; • Акумулятори на ліфти, опалення та воду; • Тип будинку: Монолітно-каркасний; • Стіни – газоблок. Утеплення – мінеральна вата. Стан - після будівельників. Виконані всі чорнові роботи. Вікна засклені, встановлені вхідні двері - металеві, надійні та стильні, не потребують заміни. Встановлено 5-ти камерний металопластиковий профіль "REHAU", 2-х камерний енергозберігаючий склопакет. Виконана стяжка підлоги під лазер та звукоізоляція, під стяжкою розведено водопостачання, опалення, підключено радіатори з терморегуляторами. Облагороджена та красива територія ЖК облаштована відпочинковими зонами, також і для вигулу домашніх улюбленців, є багато комерції, дитячі та спортивні майданчики. Інфраструктура та локація: • Є укриття! •
Київ, Голосіївський
офлайн
Наталія 0668553124
На сайті з 16 квітня 2020