1  / 20
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 1
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 2
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 3
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 4
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 5
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 6
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 7
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 8
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 9
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 10
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 11
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 12
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 13
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 14
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 15
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 16
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 17
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 18
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 19
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино - фото 20

Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино

Миколаїв, Заводский, Кульбакино, ул. Новая

Поскаржитись
10 999 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 4 лютого 2026, ID: 4726260
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 28 м2
  • Площа кухні 5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Гостинка 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продам отличную стильную 1 к/к в мкр-не Кульбакино, гостинка, 4/5эт. кирпичный дом, площадь 28/15,2/5м2., кухня – студия, отличное состояние, заезжай и живи, сделан ремонт, окна металлопласт, новые обои, из балкона прекрасный вид на парк фруктовых деревьев, балкон застеклен, санузел совмещен, ванна. Кондиционер, новая мебель, бойлер и техника, есть все счетчики приборов на коммуникации, интернет.
Квартира очень экономична по коммунальным платежам.
Двор большой, есть парковка для авто, детская площадка, место для отдыха.
Район с прекрасно развитой инфраструктурой: зеленый двор, школа, детский сад, почта, аптеки, транспортное сообщение, магазины, рынок, бювет, все в шаговой доступности.
Звоните! Приглашаем к приобретению качественного комфортного жилья!
Зворотній зв’язок
Людмила Васильевна
офлайн
Схожі оголошення
Продається затишна 2-кімнатна квартира на Привокзальній площі по вул. Захисників Миколаєва Миколаїв 10
  • Двокімнатна
  • 42 м2
  • 2 / 5 пов.
28 000 $
Продається двокімнатна квартира з хорошим ремонтом в гарному житловому стані - можна заїхати та жити без додаткових вкладень. Квартира розташована на найзручнішому 2 поверсі пятиповерхівки. Будинок надійний та міцний з товстими стінами, побудований з цегли, всі вікна виходять у двір, на вікнах встановлені трикамерні склопакети. Замінені всі лічильники, а також встановлене реле напруги для захисту побутової техніки. Планування: одна кімната прохідна і одна окрема, санвузол суміжний є засклений балкон, є комора – додаткове місце для зберігання. Чудова локація: поруч ринок та залізничний вокзал — зручна транспортна розв’язка та вся необхідна інфраструктура в пішій доступності. Меблі можна залишити за домовленістю. Ціна договірна, можливий торг. Продаж по сертифікату не розглядається. Телефонуйте та приходьте на перегляд !!!
Миколаїв, Заводский
Продається 3-кімнатна квартира з капітальним ремонтом, район залізничного вокзалу Миколаїв 17
  • Трикімнатна
  • 57.8 м2
  • 7 / 9 пов.
33 000 $
Продається світла тепла та затишна трикімнатна квартира, з євроремонтом, у районі залізничного вкзалу. Розміщена на сьомому поверсі з девяти в тамбурі на 3 квартири, який закривається на замок. Будинок на балансі ОСББ, під’їзд доглянутий та чистий, в дворі є місце для паркування авто. Планування : дві окремі спальні, з однієї з яких є вихід на балкон, прохідна простора вітальня, роздільний свнвузол, не прохідна кухня. В усій квартирі, окрім кухні, зроблений капітальний ремонт. Замінені труби, нова проводка, встановлені лічильники день/ніч та виведені в тамбур, новий газовий лічильник, всі вікна металопластикові. Також в квартру проведений швидкісний інтернет на оптоволокні. В наступному році ОСББ планує утеплювати будинок по фасаду. Повністю готова до заселення!!! Поруч вся необхідна інфраструктура та зручна тарнспротна розв’язка. Можливий торг, можливий продаж по сертифікату , можливо залишити меблі по домовленості. Телефонуйте та приходьте на перегляд!!!
Миколаїв, Інгульський
Продається 2-кімнатна квартира в районі Центрального ринку Миколаїв 7
  • Двокімнатна
  • 42 м2
  • 1 / 5 пов.
42 900 $
Продається затишна двокімнатна квартира в самому центрі , біля зупинки Центральний ринок, розташована на зручному першому поверсі п’ятиповерхівки. Будинок знаходится в пяти хвилинах ходьби від Центрального проспекту, під’їзд доглянутий та чистий. Планування (євродвушка) - простора кухня вітальня, окрема спальня та суміжний санвузол. В квартирі зроблений якісний ремонт, замінені труби сантехніка та встановлена нова мідна проводка. На кухні та в ванній кімнаті – тепла підлога, всі вікна металопластикові. Квартира повнвстю укомплектована меблями та технікою- заїжджай та живи!!! Все що на фото залишається новим власникам. Вся необхідна інфраструктура в кроковій доступності: магазини, кафе, школи, парки, а також зручні транспортні розв’язки. Телефонуйте та приходьте на перегляд!!!
Миколаїв, Центральний
офлайн
Людмила Васильевна
На сайті з 16 квітня 2020