1  / 6
Продам  1 кімнатну квартиру на Таїрова з ремонтом - фото 1
Продам  1 кімнатну квартиру на Таїрова з ремонтом - фото 2
Продам  1 кімнатну квартиру на Таїрова з ремонтом - фото 3
Продам  1 кімнатну квартиру на Таїрова з ремонтом - фото 4
Продам  1 кімнатну квартиру на Таїрова з ремонтом - фото 5
Продам  1 кімнатну квартиру на Таїрова з ремонтом - фото 6

Продам 1 кімнатну квартиру на Таїрова з ремонтом

Одеса, Київський

Поскаржитись
35 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 8 грудня 2025, ID: 4563370
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 38 м2
  • Площа кухні 8.7 м2
  • Поверх 14 
  • Поверховість 14 
Опис
1-кімнатна квартира на Таїрова з видом на море

Локація: один із найзручніших районів для життя. Все поруч: магазини, ТРЦ, школи та садочки, парк для прогулянок, зручна транспортна розв’язка.

* Загальна площа 38м2 з продуманим плануванням
* Кімната — 17,8 м²
* Кухня — 8,7 м²

* Просторий коридор із вбудованою шафою

* Виконано капітальний ремонт із повною заміною всіх комунікацій
* Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — заходь і живи
* Балкон із панорамним видом на захід сонця
* Приємний бонус — боковий вид на море

* Комфортне житло без додаткових вкладень
* Ідеально підходить як для життя, так і для орендного бізнесу
* Район із високим попитом та стабільною ліквідністю

Дзвоніть зараз, щоб домовитись про перегляд!
Зворотній зв’язок
АН СЛОН
офлайн
Схожі оголошення
Продам 1к квартиру Запорізьке Шосе, 40 Гарний житловий стан Дніпро 18
  • Однокімнатна
  • 39 м2
  • 15 / 16 пов.
36 500 $
Продам 1к квартиру Запорізьке Шосе, 40 у гарному житловому стані. Квартира знаходиться на 15 поверсі, будинок цегляний . Площа 39/19/8.1 м2. Санвузол суміщений. Велика засклена лоджія. Опалення централізоване. Залишаються всі меблі та техніка. Чистий під’їзд, 2 нових працюючих ліфта. Квартиру можна придбати по ваучеру, сертифікату, безготівково. Швидка угода. Документи готові. Торг!
Дніпро, Шевченківський
Квартира на Французькому бульварі біля моря! Одеса 9
  • Двокімнатна
  • 34.5 м2
  • 1 / 2 пов.
29 995 $
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані. Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу. Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок! За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!
Одеса, Приморський
Двокімнатна квартира в центрі Одеси біля скверу! Одеса 13
  • Двокімнатна
  • 38 м2
  • 1 / 3 пов.
27 500 $
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси! Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору. Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
Одеса, Приморський
офлайн
АН СЛОН
На сайті з 16 квітня 2020