Оренда приміщень в Миколаївській області

Оренда приміщення в центрі міста  Миколаївська область м.Вознесенськ Вознесенськ 3
    100 грн.
    Оренда приміщення в центрі міста Миколаївська область м.Вознесенськ Загальна площа 32 Всі міські комунікаціїї : вода, каналізація, електрика до 10 кВт. Локація з щільним комерційним наповненням.
    Вознесенськ
    Оренда приміщення в центрі! ц1 Миколаїв 10
      40 000 грн.
      Здаю в оренду приміщення вільного призначення в самому центрі міста - вулиця Спасська - Маріупольська. Приміщення раніше використовувалось як кафе, аде здаємо під будь-який вид діяльності. 345 метрів, є літній майданчик, є зона кухні, великі зали, приміщення в двох рівнях, три санвузли, кондиціонери, опалення локально. Велика фасадна частина, є карман для паркування. Світло, вода, каналізація.
      Миколаїв, Центральний, Центр
      Оренда приміщення 
від  7 м2 до 30 м2. Миколаїв 4
        450 грн.
        Ви бажаєте відкрити власну справу? Якщо Вам потрібне місце для магазину, офісу, складу, салону, обміннику, у Вас є чудова можливість взяти в оренду приміщення площею від 7 м2 до 30 м2 , вартістю від 450,00 грн. за 1 м2. Чудове розташування в будівлі Миколаївського автовокзалу за адресою: м. Миколаїв, проспект Богоявленський, 21 - забезпечить гарну транспортну розв’язку, високу доступність покупців або клієнтів до Вашого бізнесу. Наявність усіх необхідних комунікацій дозволить розпочати роботу негайно. Більше інформації по телефону: +38***********02 (Валентина Миколаївна – менеджер з оренди)
        Миколаїв, Інгульський
        Оренда приміщення з НОВИМ РЕМОНТОМ  96 м.кв. пр. Центральний вул. Бузника Миколаїв 17
          45 000 грн.
          Здаю в оренду приміщення вільного призначення в районі пр.Центрального та вул.Бузника. Приміщення світле з НОВИМ РЕМОНТОМ! Загальна площа 96 м. кв., фасад, 2 світлих та просторих зала перший 55 м,кв., другий -30 м. кв., є підсобне приміщення, можна використовувати як кабінет, туалет, сигналізація, холодильні камери, охорона, потужність 10 кВт, опалення електрикою. Район чудовий з активним прохідним та проїзним трафіком! Телефонуйте для перегляду! Додатково зкину відеоогляд.
          Миколаїв, Заводский, Центр
          Оренда приміщення з ремонтом. 120 кв.м. вул. Космонавтів Миколаїв 7
            14 000 грн.
            Оренда нежитлового приміщення по вул Космонавтів. Загальна площа 120 кв.м. В приміщенні буде робитися ремонт. (приберуться зайві перегородки). Є електроенергія та вода. Ціна 14000 грн.
            Миколаїв
            Оренда приміщення ЖК Рів'єра Миколаїв 4
              18 190 грн.
              Приміщення в оренду під будь який вид діяльності,ЖК «Рів’єра» Площа — 82,7 кв.м. Довгострокова оренда. Орендна плата — 220 грн. кв.м. або 18190 грн за приміщення. Приміщення знаходиться на першому поверсі нового заселеного житлового будинку. Поруч відкритий пункт видачі замовлень Епіцентр, кафе, салон краси. Напроти — супермаркет «Таврія-В». Приміщення без оздоблення.
              Миколаїв, Центр
              Оренда приміщення ЖК Рів'єра Миколаїв 14
                21 700 грн.
                Приміщення в оренду під будь який вид діяльності ЖК «Рів’єра» Площа — 98,8 кв.м. Довгострокова оренда. Орендна плата — 220 грн. кв.м. або 21700 грн за приміщення. Приміщення знаходиться на першому поверсі нового заселеного житлового будинку. Поруч відкритий пункт видачі замовлень Епіцентр, кафе, салон краси. Напроти — супермаркет «Таврія-В». Приміщення без оздоблення.
                Миколаїв, Заводский, Центр
                Оренда,  продажа кіоску 6 м\кв Миколаїв 7
                  2 000 грн.
                  Оренда кіоску 6 м\кв Центральний район Декабристів 19 (прохідне місце)
                  Миколаїв, Центральний, Центр
                  Оренда рабочего места Миколаїв 3
                    4 000 грн.
                    Сдам в оренду рабочее место в студии реконструкции волос. Парикмахер,колорист,наращивание волос. Рассмотрим любые варианты.
                    Миколаїв
                      450 грн.
                      Оренда робочого місця для майстрів бьюті сфери, місця -2500, половина місяця -1800, доба - 450 грн
                      Миколаїв, Заводский
                      Оренда робочого місця для майстра манікюру Первомайськ 3
                        2 500 грн.
                        Здається в оренду робоче місце для майстра манікюру , вул. Достоєвського , 33/6 - мікрорайон Коротченко-котеджі ( на цьому місці тобі буде дуже комфортно працювати!) обовʼязково з досвідом роботи ! Діючий салон , гарний колектив всі умови для праці, а саме: Сухожар, витяжка ! - санвузол - Wi - Fi - окремий лічильник - місце очікування - бойлер - інверторний кондиціонер - телевізор +Т2 - магнітола - ел. чайник - генератор - кавомашина тел. 06******50
                        Первомайськ
                        Оренда складського приміщення 1350м2 Первомайськ 9
                          80 грн.
                          Складське та офісне приміщення в стадії ремонту, вул. Київська 129 Орієнтовна дата здачі - червень 2025 - Шліфована, безпильова підлога - Подвійна стеля - товщина стін 40-50см - Три рампи - 380v - Офісне приміщення 50м2 - бомбосховище
                          Первомайськ
                          Оренда складського приміщення 219 кв.м. вул. Космонавтів за АЗС ОККО Миколаїв 4
                            28 000 грн.
                            Оренда складського приміщення по вул Космонавтів за заправкою Окко. Загальна площа 219 кв.м. Склад в гарному стані. Кран балка, оглядові ями. підсобні приміщення, санвузол. Широкі та високі ворота. Ціна 28000 грн
                            Миколаїв, Інгульський
                            Оренда складського приміщення, м. Миколаїв Миколаїв 5
                              90 грн.
                              Здається утеплений склад площею 428 м² за адресою: вул. Казарського, 3К/4 зі зручним логістичним розташуванням, під’їзною площадкою, стоянкою для автомобілів рампою, широкими воротами, окремий вхід та пожежний вихід, Умови: • Ціна: 90 грн/м² на місяць + комунальні послуги Загальна вартість: 38520 грн/м Переваги: • Освітлений - вікна вгорі • Армована рівна підлога * Утеплений • У складі - офісне приміщення з інтернетом • Санвузол, вода (лічильник), централізована каналізація • Діодне освітлення, електролічильник * Охорона Телефон для деталей та перегляду: 06******11; 06******11
                              Миколаїв, Інгульський, Центр
                              Оренда складу 1270 кв.м. Сухий. Тернівка. Без комісії Миколаїв 5
                                100 грн.
                                Оренда складу з рампою м. Миколаїв, Тернівка ( Орієнтир - не далеко залізничний переїзд ) Загальна площа - 1270 кв.м Розмір: 72 х 17.5 м. Висота - 5.8 м. Підлога - антипил. Склад утеплений. Територія огороджена під охороною. По всій території камери відеоспостереження Ціна: 100 грн / кв.м без НДС Без комісійних для орендаря
                                Миколаїв, Центральний
                                Оренда складу 280 кв.м. Тернівка. Без Комісійних Миколаїв 10
                                  100 грн.
                                  м. Миколаїв, Тернівка ( Орієнтир - залізничний переїзд ) Оренда складу з рампою Загальна площа складу - 280 кв.м Висота - 3.5 м. Підлога - антипил. Безперебійне живлення. Склад утеплений Рампа з підйомним механізмом Територія огороджена під охороною. По всій території камери відеоспостереження. Ціна оренди складу: 100 грн / кв.м без НДС Без комісійних для орендаря - Для організації перегляду та отримання консультації телефонуйте: 09******13