1  / 8
Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар - фото 1
Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар - фото 2
Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар - фото 3
Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар - фото 4
Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар - фото 5
Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар - фото 6
Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар - фото 7
Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар - фото 8

Квартира однушка довгостроково кадор 34 господар

Одеса, Приморський

Поскаржитись
13 500 грн.
307 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 березня 2026, ID: 4846482
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 25 
  • Комфорт Кондиционер, Сигнализация, Видеонаблюдение, Лифт, Грузовой лифт 
Опис
Пишіть будьласка olx, або в Viber або Telegram.

Також є відео квартири, можу скинути в месенджері.

Сучасний дизайн

Розташована на 10 поверсі 25 поверхового будинку, звідки відкривається гарний вид на місто.
5 хвилин ходьби до привозу і ЖД вокзалу, 15 хвилин до центру пішки.
Закрита територія з дитячим майданчиком і лавочками, двома
магазинами.
Двоповерхова парковка на
території будинку.
Квартира призначена для комфортного
проживання 2-х чоловік.

-Утюг, пральна машина, пилосос.
-телевізор 55 діагональ
-індукціонная плита, мікрохвильовка,
великий холодильник.
На території повне відеоспостереження.

Особливості планування: кухня-студія
Зворотній зв’язок
Oleg
офлайн