1  / 4
Комерційне приміщення  на Бочарова.  Бізнес,  що поацює - фото 1
Комерційне приміщення  на Бочарова.  Бізнес,  що поацює - фото 2
Комерційне приміщення  на Бочарова.  Бізнес,  що поацює - фото 3
Комерційне приміщення  на Бочарова.  Бізнес,  що поацює - фото 4

Комерційне приміщення на Бочарова. Бізнес, що поацює

Одеса, Пересипський

Поскаржитись
22 500 $
11 250 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 7 травня 2026, ID: 5004735
Характеристики
  • Расположение в бизнес центре 
  • Общая площадь 2 м2
  • Этаж
  • Отопление Собственная котельная 
Опис
Комерційне приміщення із власним входом.
Новий комплекс на Бочарова.
Приміщення з ремонтом.
Зручне для будь-якого бізнесу: курси, бюті сфера, массаж, магазин та інше...
Також, аналогічні приміщення у комплексі використовують у якості квартири-студії доя життя та під оренду.
Приміщення ніколи не простоює і
приносить стабільний дохід.
Телефонуйте!
Робіть вашу пропозицію!
Зворотній зв’язок
Оксана Олексій
офлайн