1  / 10
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 1
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 2
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 3
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 4
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 5
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 6
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 7
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 8
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 9
Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі - фото 10

Євродвушка від власника у ЖК Щасливий на Яблуневій 7В: підземний паркінг, садок та торговий центр пі

Софіївська Борщагівка

Поскаржитись
79 900 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 травня 2026, ID: 5027314
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 42.3 м2
  • Площа кухні 16.64 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Монолітний 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаю власну квартиру в ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева 7-В). Продаж від власника, без комісії рієлтора.
Будинок
Монолітно-каркасна технологія, менше квартир на поверсі ніж у сусідніх секціях — тихіше і затишніше. Вікна виходять у закритий двір: видно дитячий садочок через стіну — можна спостерігати за дитиною прямо з кухні. Жодної стіни сусіднього будинку перед очима.
Площа: 42,3 м² | 3-й поверх / 10
Спальня — 15,6 м², кухня-вітальня — 16,6 м², ванна — 4 м², коридор з гардеробною — 6 м²
Право власності більше 3 років, перший продаж у 2026 році — ПДФО та військовий збір для продавця 0%.
Тепло і економія на комуналці
Квартира центральна в секції, виходить на сонячну сторону — і це відчувається. Неодноразово бувало: приходять гості, просять прикрутити опалення — а ми кажемо, що воно взагалі вимкнене. Після тривалої відсутності взимку, без опалення і без людей — у квартирі було 17–18°C. На кухні та у ванній — водяна тепла підлога, майже не вмикали за непотрібністю. Індивідуальне газове опалення — платите лише за себе.
Що входить у вартість
— Кухня 2020 р. | посудомийна Bosch 60 см | фільтр зворотного осмосу
— Холодильник 2021 р. — користувалися лічені місяці
— Ванна Ravak | сантехніка Hansgrohe | пральна Bosch
— Кондиціонери CooperHunter у спальні та на кухні
— Ліжко з натурального дуба
— Гардеробна зона (2023 р.)
Оздоблення
Стелі: натяжна у ванній, гіпсокартон у кімнатах. Підлога: ламінат у спальні, керамограніт у решті. Плінтуси МДФ. Є можливість підключити Екофлоу — на випадок відключень електрики.
Інфраструктура
Дитячий садок — впритул. ТРЦ Щасливий Mall — 150 м. Підземний паркінг. Закрита територія з відеоспостереженням та охороною.

Угода
Приймаю сертифікат єВідновлення (різницю — готівкою). Форму розрахунку обговорюємо індивідуально.
Ціна: $79 900 — квартира з усіма меблями та технікою.
Пишіть або телефонуйте: Viber / Telegram → misterEugene
Зворотній зв’язок
Євгеній
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3к квартири, Ужвій 4в, Подільський р-н Київ 5
  • Трикімнатна
  • 72.4 м2
  • 13 / 16 пов.
98 000 $
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Н. Ужвій 4 В. Поверх 13 з 16 Площа: загальна – 72.4 м.кв. житлова – 42 м.кв. кухня – 10 м.кв. Квартира утеплена. Дві лоджії. Повністю мебльована. Дзвінок-домофон з відеозв’язком і камерою в загальний коридор (з можливістю переглядати дистанційно в телефоні). Тихі сусіди. Спальня: шафа купе, велике двоспальне ліжко з ортопедичним матрацем + засклена лоджія. Дитяча: дитяча спортивна дерев’яна стінка, ліжко розкладне з двома матрацами для двох дітей або дорослих, велика шафа. Лоджія з підігрівом (опаленням). Кухня: підігрів підлоги, посудомийка Bosh, індукційна плита Whirlpool, електродуховка Gorenje, витяжка, холодильник LG, мікрохвильова, чайник. Вітальня: стіл розкладний + крісло і диван розкладні (додаткові спальні місця). Полички для книжок та маленька шафа (комод). Кондиціонер. Ванна: велика кутова ванна, бойлер, підігрів підлоги. Коридор: велика шафа купе, шафа для взуття. т.044 200 10 80
Київ, Подільський
Продаж 1 кімнатної квартири 32м2, газ, Деревлянська 21, Шевченківський район. м.Лукянівка Київ 8
  • Однокімнатна
  • 32 м2
  • 5 / 5 пов.
55 000 $
Продаж 1 кімнатної квартири 32м2, газ, Деревлянська 21, Шевченківський район. м.Лукянівка Загальна площа -32м2 Кухня-6м2 Кімната - 15м2 Санвузол спільний (бойлер на 50л) Квартира розташована на 5-му поверсі п'ятиповерхового будинку. Чисте парадне. У пішій доступності: Укр.пошта, Фора, Кафе, Перукарня, Зупинка громадського транспорту за 3 хвилини від будинку. До метро Лукянівка 13 хвилин пішки. Цена 55 000 у.o. 0503932257 Марія
Київ, Шевченківський
Продаж 1 кімнатної квартири у ЖК Причал №8 Дарницький район Київ 11
  • Однокімнатна
  • 44.6 м2
  • 4 / 24 пов.
65 000 $
Продаж 1 кімнатної квартири у ЖК Причал №8 (Дарницький район), вул. Г. Бабіча, 8-Г на 4 поверсі 24 поверхового будинку. Простора однокімнатна квартира загальною площею 44,6 м2, житлова 15,3 м2, кухня 16,4 м2. Будинок введенний в експлуатацію та отримано право власності. Клас комплексу «Комфорт плюс» від надійного забудовника «Інтергал – Буд». Комплекс має свій підземний паркінг. На території власний пляж біля озера Корольок, зони для барбекю, спортмайданчик із спеціальним покриттям, прогулянкові алеї. 5 хвилин на авто і Ви у торговільному центрі River Mall та на набережній Дніпра. Поруч з ЖК зупинка міського автобуса № 35, який довезе Вас до метро. Також будинок планують забезпечити автономним електроживленням, тому всі важливі комунікації та ліфти в разі відключення електроенергії будуть працювати. Дзвоніть та записуйтесь на перегляд! 044 200 10 80 valion/1141880
Київ, Дарницький
офлайн
Євгеній
На сайті з 16 квітня 2020