1  / 14
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 1
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 2
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 3
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 4
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 5
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 6
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 7
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 8
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 9
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 10
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 11
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 12
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 13
Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии - фото 14

Дом в коттеджном городке с выходом на Днепр без комиссии

Козин

Поскаржитись
3 500 000 $
9 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 лютого 2026, ID: 4781550
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 586 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 50 сот.
Опис
Адрес: Коттеджный городок, Дамба, Конча-Заспа, Обуховский р-н
Площадь участка: 0,50 га с выходом на Днепр
Статус участка: В собственности
Строительство и обслуживание садового дома
Площадь дома: 586 м²
Этажность: 2 этажа
Описание: 1-й этаж: Гостиная- столовая с выходом на террасу, зимний сад, кухня, бассейн с зоной СПА, 2 санузла, гараж на 2 авто, гардеробная, зона хранения
2-й этаж: Мастер спальня с с/узлом и гардеробной, 2 спальни, кабинет, санузел
Авторский дизайн, дом укомплектован мебелью и техникой
Газовый котёл, кондиционирование, подогрев полов, оптоволокно, очистка воды
Ландшафтный дизайн, гостевой дом, причал, плодовые и декоративные растения, автополив, освещение
Зона коттеджной застройки, территория коттеджного городка
Удобная транспортная доступность по Старообуховской трассе
Цена: 3 500 000 у.е. БЕЗ КОМИССИИ
Зворотній зв’язок
Галина Ивановна
офлайн
Схожі оголошення
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривий Ріг 18
  • Чотирикімнатна
  • 220 м2
  • 10 соток
14 300 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж будинку. Село Новотаромське. ( Валове ). Напрямок Кудашівки. Кривий Ріг 17
  • Двокімнатна
  • 70 м2
  • 10 соток
17 500 $
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривий Ріг 20
  • Чотирикімнатна
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
офлайн
Галина Ивановна
На сайті з 16 квітня 2020