КоммуникацииГаз, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Опис
1 кк мини 25 кв.м общей площади ,комната 14 кв.м , в Центре города в каменном добротном здании по ул. Шнеерсона-Никольская,санузел и душевая кабинка,нужен установить бойлер, счетчики,высокие потолки,автономное газовое отопление/котел/, окна МПО ,перед входом в квартиру есть кухня небольшая где установлена газовая плита,мойка с водой,центральная канализация. Кухню можно отгородить,место под прихожую.В общем коридоре еще две квартиры. Состояние как на фото.Остается мебель и техника если надо.Есть бетонированная площадка под окнами,можно под летнюю беседку или др.Если нужен гараж по договоренности. 6499 уе
Продаж 2-к квартири в ЖК Rusaniv Residence. Будинок 1 сек 3. Лівобережний масив. Квартира на 9-му поверсі. Житловий комплекс на першій лінії Русанівського каналу. Завдяки розташуванню у комплексу є вихід на набережну та види Русанівки, схилів ботанічного саду та монументу Батьківщини-Мати. Концепція «двір без автомобіля» з дитячими ігровими зонами та місцями для відпочинку. Також на даху стилобатної частини буде простір для відпочинку мешканців комплексу із панорамним оглядом міста.
Стан після будівельників.
Закрита територія, відеоспостереження.
Ст.м. Лівобережна
044 200 10 80
Продаж 4-к квартири вул. Всеволода Змієнка 21.
ЖК Варшавський Плюс.
З вікон відривається панорама на Вишгород, Оболонь, Троєщину.
У квартирі зроблено практичний якісний ремонт.
Зроблено підготовку під кондиціонери у всіх спальнях та вітальній.
Якісна сантехніка. Простора відкрита душова з тропічним душем.
У будинку є свій генератор, що забезпечує роботу лііфтів, опалення, водопостачання та освітлення місць загального користування. В пдїзді наявна охорона.
044 200 10 80