Аренда помещений в Николаевской области

Здається в оренду територія,приміщення Николаев 7
  • 1000 м2
10 000 грн.
Здам територію під будь-який вид діяльності.Умови та ціна - за домовленістю. Деталі за телефоном 06*********21 05*********24
Николаев
Здаю автобокс під СТО, вул. ТРОЇЦЬКА 242 Николаев 4
  • 70 м2
  • 1 / 1 эт.
6 000 грн.
ЗДАЮ автобокс під СТО 70м2, склад, вул. ТРОЇЦЬКА 242 (колишня КІРОВА), район авторинку. Розміри: 10 м довжина, 7м ширина, 3,5м висота. Автобокс має 2(двоє) воріт, смотрову яму, перестінок і невеликі стелажі під автозапчастини, заходить для ремонту бус, газель. Через паркан авторинок, гарне місце. Охорона, відеоспостереження, вивіз сміття, туалет, вода.
Николаев, Ингульский
Здаю Кімнату для Суб-Оренди для Будь Якої Діяльності Николаев 12
  • 16 м2
  • 1 / 1 эт.
2 000 грн.
Здаю простору Кімнату прохідну але втручатись ніхто не буде при вході двоє дверей які зачиняються терміново здаю для Суб-Оренди для Будь Якої Діяльності або виносною торгівлею на вулицю. Також підходить для манікюру Педикюру майстру вій бровісту ітд. В кімнату можна завести свої речі Розмір кімнати 230 ширина 265 висота 420 довжина 10 кв2 Усі зручності Гарна транспортна розв'язка. Знаходиться ця кімната на Зупинці 2-А ЭКІПАЖНА 11 [Володарського] одразу на апроти лікарні світло є постійно не вимикають коли у інших немає. Знаходиться прямо по проспекту видне місце Є вайфай інтернет тепло кондиционер туалет Вода Приїздіть Здаю на довготривалий термін. Ціна не велика. Ціна 2000 ГРН в місяць + комунальні послуги оплата за перший та останній місяць по договору. Гарне Місце Клієнтури. Без посередників.
Николаев, Центральный
Здаю магазин, офіс, склади в районі Центрального ринку Николаев 8
  • 35 м2
  • 1 / 1 эт.
12 000 грн.
Здаю Магазин в районі Центрального ринку / біля ринку 35 кв м загальна Фасад Є склади - 35 кв м, 15 кв м, 15 кв м 12000 грн та ком послуги
Николаев, Центральный, Центр
Здаю офіс із окремим санвузлом Николаев 6
  • 17 м2
  • 3 / 4 эт.
3 500 грн.
Нова приваблива пропозиція! Здається чудовий компактний офіс у Центрі, третій поверх, ліфт працює, площа - 17 кв. м, окремий санвузол, частково з меблями, кондиціонер, холодильник. Ідеально для сфери краси, надання юридичних, бухгалтерських послуг тощо.
Николаев, Центральный, Центр
Здаю офісне приміщення на Стройринку / Космонавтів Николаев 20
  • 107 м2
  • 3 / 3 эт.
8 560 грн.
Здаю офісні приміщення на Стройринку/ Вул. Космонавтів , 65 107 кв м загальна площа Три кабінету 3 поверх Опалення Кондиціонер Частково мебльований 80 грн / м2
Николаев, Ингульский
Здаю офісне приміщення, Центр, Погранична / 1 Слобідська. Ц5 Николаев 20
  • 242 м2
  • 2 / 2 эт.
42 000 грн.
Здаю офісне приміщення, Центр, Погранична / 1 Слобідська. Приміщення після косметичного ремонту. 2-й поверх 2-поверхової будівлі, окремий вхід, 242 м. кв. загальної площі. На поверсі свій санвузол, кімната відпочинку, кондиціонери. На території є укриття, парковка, охорона. Відео за запитом. Чекаю на Ваші дзвінки.
Николаев, Центральный, Центр
Здаю приміщення 170 кв.м на пр. Героїв України Николаев 20
  • 163.8 м2
  • 1 / 1 эт.
10 000 грн.
Здаю просторе приміщення в мікрорайоні Соляні, загальна площа - 163.8 кв. м, висота - 2.40 м, комунікації (вода, каналізація, електроенергія - 3 фази, вентиляція, інтернет), ґрати, поруч зупинка громадського транспорту "Млинна" . Для розміщення інтернет-магазину, дитячого закладу, навчального закладу, благодійної організації, майстерні, ветеринарної клініки тощо.
Николаев, Центральный
Здаю приміщення Маріупольська /Велика Морська ,100 кв м Николаев 20
  • 100 м2
  • 1 / 2 эт.
20 000 грн.
Здаю приміщення на Маріупольській/ Великій Морській 100 кв м загальна площа Санвузол Бойлер Хоз. Приміщення Мпо Решітки на вікнах Індивідуальне газове опалення Фасад на Велику Морську 20000 грн та ком послуги ( як житловий фонд) Залог
Николаев, Центральный
Здаю приміщення на Пограничній(Чигрина) Николаев 10
  • 90 м2
  • 1 / 2 эт.
22 000 грн.
Здаю приміщення на Пограничній ( Чигрина) Загальна площа -90м2 Фасад виходить на Чигрина Санвузол Приміщення в гарному стані з якісним ремонтом.