Продажа квартир после строителей в Каменце-Подольском

1 к квартира у ЖК Джем Таун Каменец-Подольский 15
21 500 $ 434 $ за кв.м
В наявності на продаж двокімнатна квартира площею 49,53 м2 у ЖК «Джем Таун» У вартість входить: - Надійні вікна ТМ«Veka»: 2-х камерний склопакет, 5-ти камерний профіль; - Утеплення стелі мінеральною ватою над квартирою - Розведення електрики по квартирі - Утеплення фасаду мінеральною ватою; - Заведення комунікацій у квартиру - Лічильники (вода та електрика); - Дитячий майданчик та барбекю зона.
1-кімнатна квартира на 34,70м2 у розстрочку без 1-го внеску! Каменец-Подольский 13
19 085 $ 550 $ за кв.м
Пропонуємо Вашій увазі квартиру в новому та яскравому ЖК .SmartFort на мікорайоні Жовтневий, з розвиненою інфраструктурою, безпечним закритим від автомобілів внутрішнім двором та відео-наглядом по периметру, велика кількість паркомісць та гаражними боксами у цокольному поверсі. Будинок вибудуваний з червоної цегли, марка М-15; Фасад утеплений мінеральною ватою товщиною 150 мм; Дах - покрівля плоска, утеплена 250 мм екструдованим пінополістиролом ПВХ мембранна; Пасажирський ліфт (вантажопідйомність 640 кг, з прохідною кабіною), ліфт опускається на цокольний поверх. Інфраструктура: Дитячий садок, школа, магазини, ринок, супермаркет, зупинка, аптека, нова пошта, стоматологічна поліклініка, амбулаторія, Сквер - знаходяться в радіусі до 500м; Благоустрій: Ігровий майданчик для дітей, дитячі гірки, спортивний майданчик, алеї для прогулянок та відпочинку, гостьовий паркінг, гаражні бокси (з автоматичними воротами), квітники, зелені насадження, власна сервісна служба для обслуговування (ОСББ). Виплата з максимальним терміном на 36 місяців та можливістю придбати квартиру без 1-го внеску Загальна площа: 34,70 кв.м Загальна кімната: 14,41 кв.м Санвузол 3,83 кв.м Передпокій 3,49 кв.м Кухня: 8,86 кв.м Балкон: 4,59 кв,м В ціну квартири входить: - Енергозберігаючі, металопластикові вікна з 6-ти камерним профілем; - Якісні, броньовані вхідні двері з МДФ накладками; - Двуконтурний котел на індивідуальне опалення; - Встановлені лічильники; - Безпечний та закритий від проїзду авто двір; - Озеленена та облагороджена територія з дитячими та спортивними майданчиками. - Можливість індивідуального перепланування; Пишіть або телефонуйте, з радістю відповімо на усі Ваші запитання та покажемо квартиру)))

Вы хотите продать квартиру в Каменце-Подольском?

Выгодно и быстро продайте квартиру от хозяина на сайте "Метраж"
1-кімнатна квартира на 40,18м2 у розстрочку без 1-го внеску! Каменец-Подольский 18
22 903 $ 570 $ за кв.м
Пропонуємо Вашій увазі квартиру в новому та яскравому ЖК .SmartFort на мікорайоні Жовтневий, з розвиненою інфраструктурою, безпечним закритим від автомобілів внутрішнім двором та відео-наглядом по периметру, велика кількість паркомісць та гаражними боксами у цокольному поверсі. Будинок вибудуваний з червоної цегли, марка М-15; Фасад утеплений 150 мм утеплювачем; Дах - покрівля плоска, утеплена 250 мм екструдованим пінополістиролом ПВХ мембранна; Пасажирський ліфт (вантажопідйомність 640 кг, з прохідною кабіною), ліфт опускається на цокольний поверх. Інфраструктура: Дитячий садок, школа, магазини, ринок, супермаркет, зупинка, аптека, нова пошта, стоматологічна поліклініка, амбулаторія, Сквер - знаходяться в радіусі до 500м; Благоустрій: Ігровий майданчик для дітей, дитячі гірки, спортивний майданчик, алеї для прогулянок та відпочинку, гостьовий паркінг, гаражні бокси (з автоматичними воротами), квітники, зелені насадження, власна сервісна служба для обслуговування (ОСББ). Виплата з максимальним терміном на 36 місяців та можливістю придбати квартиру без 1-го внеску Загальна площа: 40,18 кв.м Загальна кімната: 15,76 кв.м Санвузол 4,05 кв.м Передпокій 5,31 кв.м Кухня: 10,95 кв.м Лоджія: 4,11 кв,м В ціну квартири входить: - Енергозберігаючі, металопластикові вікна з 6-ти камерним профілем; - Якісні, броньовані вхідні двері з МДФ накладками; - Двуконтурний котел на індивідуальне опалення; - Встановлені лічильники; - Безпечний та закритий від проїзду авто двір; - Озеленена та облагороджена територія з дитячими та спортивними майданчиками. - Можливість індивідуального перепланування; Пишіть або телефонуйте, з радістю відповімо на усі Ваші запитання та покажемо квартиру)))
1-кімнатна квартира в класному районі Каменец-Подольский 11
19 779 $ 570 $ за кв.м
Купуйте власну квартиру з класним та ергономічним плануванням в сучасному комплексі ЖК .Smart Fort! ЖК .Smart Fort - це не просто будинок: це великий ЖК, який має власну систему закритого та безпечного двору з дитячими майданчиками, зонами відпочинку, відеонаглядом; наскрізні під'їзди, яскравий та сучасний дизайн будинків з панорамними вікнами. У вартість квартири входять: вхідні броньовані двері з МДФ накладками, лічильники з підведеними та з підключеними комунікаціями, часткове розведення електро-проводки по точках, перестінки, двохконтурний котел італійського виробника Fondital. А ще Ви можете придбати даний варіант квартири у зручне легке розтермінування на період до 3-х років та навіть без 1-го внеску. Телефонуйте та приходьте на огляд квартири!
1-кімнатна квартира за суперціною!!! Каменец-Подольский 17
24 692 $ 570 $ за кв.м
З чогось треба починати. Краще з нового житла. Пропонуємо Вашій увазі, зручного планування 1-кімнатну квартиру в новому та яскравому ЖК .SmartFort на мікорайоні Жовтневий, з розвиненою інфраструктурою, безпечним закритим від автомобілів внутрішнім двором та відео-наглядом по периметру, великою парковкою та гаражними боксами у цокольному поверсі. Будинок вибудуваний з червоної цегли, марка М-15; Фасад утеплений 150 мм утеплювачем; Дах - покрівля плоска, утеплена 250 мм екструдованим пінополістиролом ПВХ мембранна; Пасажирський ліфт (вантажопідйомність 640 кг, з прохідною кабіною), ліфт опускається на цокольний поверх. Інфраструктура: Дитячий садок, школа, магазини, ринок, супермаркет, зупинка, аптека, нова пошта, стоматологічна поліклініка, амбулаторія, Сквер - знаходяться в радіусі до 500м; Благоустрій: Ігровий майданчик для дітей, дитячі гірки, спортивний майданчик, алеї для прогулянок та відпочинку, гостьовий паркінг, гаражні бокси (з автоматичними воротами), квітники, зелені насадження, власна сервісна служба для обслуговування (ОСББ). Виплата з максимальним терміном на 36 місяців та можливістю придбати квартиру без 1-го внеску Загальна площа: 43,32 кв.м Загальна кімната: 14,52 кв.м Санвузол 4,48 кв.м Передпокій 7,93 кв.м Кухня: 12,28 кв.м Балкон: 4,59 кв,м В ціну квартири входить: - Енергозберігаючі, металопластикові вікна з 6-ти камерним профілем; - Якісні, броньовані вхідні двері з МДФ накладками; - Двуконтурний котел на індивідуальне опалення; - Встановлені лічильники; - Безпечний та закритий від проїзду авто двір; - Озеленена та облагороджена територія з дитячими та спортивними майданчиками. - Можливість індивідуального перепланування; Пишіть або телефонуйте, з радістю відповімо на усі Ваші запитання та покажемо квартиру)))
2-х кімнатна квартира за суперціною Каменец-Подольский 10
31 903 $ 570 $ за кв.м
!! Комфортна 2-х кімнатна квартира в тихому районі за суперціною !! У вартість даної квартири входять: вхідні броньовані двері з МДФ накладками, лічильники з підведеними та з підключеними комунікаціями, часткове розведення електро-проводки по точках, перестінки, двухконтурний котел італійського виробника Fondital. Будинок вибудуваний з червоної цегли, марка М-15; Фасад утеплений 150 мм утеплювачем; Дах - покрівля плоска, утеплена 250 мм екструдованим пінополістиролом ПВХ мембранна; Пасажирський ліфт (вантажопідйомність 640 кг, з прохідною кабіною), ліфт опускається на цокольний поверх. Інфраструктура: Дитячий садок, школа, магазини, ринок, супермаркет, зупинка, аптека, нова пошта, стоматологічна поліклініка, амбулаторія, Сквер - знаходяться в радіусі до 500м; Благоустрій: Ігровий майданчик для дітей, дитячі гірки, спортивний майданчик, алеї для прогулянок та відпочинку, гостьовий паркінг, гаражні бокси (з автоматичними воротами), квітники, зелені насадження, власна сервісна служба для обслуговування (ОСББ). Виплата з максимальним терміном на 36 місяців та можливістю придбати квартиру без 1-го внеску!!! Телефонуйте - з радістю відповімо на усі Ваші запитання та покажемо квартиру

Профессиональный подбор квартиры специалистом

Вы ищете: Продажа квартир после строителей в Каменце-Подольском
2-кімнатна квартира на виплату! Каменец-Подольский 13
30 784 $ 550 $ за кв.м
Продається двокімнатна квартира в новому житловому комплексі. Площа квартири - 55,97 м2; розташована на 6 (8) поверсі. Вхідні двері: металеві з МДФ накладками та 2-ма замками. Вікна: 6-ти камерний профіль з 2-камерним склопакетом. Опалення: 2-контурний газовий котел (24 кВт) з центральним димовиведенням. Енергоефективний будинок з червоної цегли та утеплений 150 мм. утеплювачем. Переваги: Розтермінування до 3 років та навіть без 1-го внеску; Закритий безпечний двір з дитячими та спортивними майданчиками; Є можливість зробити перепланування. Телефонуйте та приходьте на огляд.
2-кімнатна квартира в самому центрі міста Каменец-Подольский 16
50 025 $ 750 $ за кв.м
2-кімнатна квартира в самісінькому центрі міста Характеристика квартири: Площа - 66,7м2; Центр міста; 7 (10) поверх; Двоконтурний котел на індивідуальне опалення; Лічильники на світло, газ, воду; Стяжка підлоги; Теплоізоляція підлоги; Енергозберігаючі вікна; Вхідні двері. Переваги: Квартира не кутова; Будинок знаходиться в самісінькому центрі міста, поряд є все необхідне; Уже побудований будинок. За більш детальною інформацією телефонуйте, або пишіть в direct
2-кімнатна квартира за гарною вартістю Каменец-Подольский 9
30 784 $ 550 $ за кв.м
2-кімнатна квартира у розстрочку до 3-х років без 1-го внеску Площа: 55,97м2; 7 поверх з 8; Вхідні двері: металеві з МДФ накладками та 2-ма замками; Вікна: 6-ти камерний профіль з 2-камерним склопакетом; Опалення: 2-контурний газовий котел Fondital (24 кВт) з центральним димовиведенням; Комунікації: до квартири з лічильниками, а також 2 розетки на кухні та вимикач, освітлення та розетка в коридорі; Енергоефективний будинок з червоної цегли та утеплений 150 мм. утеплювачем. Можливе розтермінування до 3-х років часу навіть без 1-го внеску! За деталями телефонуйте
3-х кімнатна квартира на 80м2 за суперціною Каменец-Подольский 20
44 198 $ 550 $ за кв.м
Пропонуємо Вашій увазі, зручного планування 3-кімнатну квартиру в новому та яскравому ЖК .SmartFort на мікорайоні Жовтневий, з розвиненою інфраструктурою, безпечним закритим від автомобілів внутрішнім двором та відео-наглядом по периметру, великою парковкою та гаражними боксами у цокольному поверсі. Будинок вибудуваний з червоної цегли, марка М-15; Фасад утеплений 150 мм утеплювачем; Дах - покрівля плоска, утеплена 250 мм екструдованим пінополістиролом ПВХ мембранна; Пасажирський ліфт (вантажопідйомність 640 кг, з прохідною кабіною), ліфт опускається на цокольний поверх. Інфраструктура: Дитячий садок, школа, магазини, ринок, супермаркет, зупинка, аптека, нова пошта, стоматологічна поліклініка, амбулаторія, Сквер - знаходяться в радіусі до 500м; Благоустрій: Ігровий майданчик для дітей, дитячі гірки, спортивний майданчик, алеї для прогулянок та відпочинку, гостьовий паркінг, гаражні бокси (з автоматичними воротами), квітники, зелені насадження, власна сервісна служба для обслуговування (ОСББ). Виплата з максимальним терміном на 36 місяців та можливістю придбати квартиру без 1-го внеску В ціну квартири входить: - Енергозберігаючі, металопластикові вікна з 6-ти камерним профілем; - Якісні, броньовані вхідні двері з МДФ накладками; - Двуконтурний котел на індивідуальне опалення; - Встановлені лічильники; - Безпечний та закритий від проїзду авто двір; - Озеленена та облагороджена територія з дитячими та спортивними майданчиками. - Можливість індивідуального перепланування; Пишіть або телефонуйте, з радістю відповімо на усі Ваші запитання та покажемо квартиру)
3-х кімнатна квартира на 99 м2 за суперціною Каменец-Подольский 20
54 610 $ 550 $ за кв.м
3-х кімнатна квартира на 99м2 за супервартістю У вартість квартири входять: вхідні броньовані двері з МДФ накладками, лічильники з підведеними та з підключеними комунікаціями, часткове розведення електро-проводки по точках, перестінки, двухконтурний котел на індивідуальне газове опалення. Є можливість розтермінування та навіть без першого внеску Без додаткових витрат. Телефонуйте та записуйтесь на огляд
Двокімнатна квартира Каменец-Подольский 20
43 000 $ 575 $ за кв.м
Продам двокімнатну квартиру за адресою м.Кам'янець-Подільський вул.Веліканова 2-б. В квартирі встановлено металопластикові вікна, вхідні двері, газовий котел,підведені комунікації. На лоджіях кухні та однієї з кімнат встановлено панорамні вікна. Виконана чорнова стяжка підлоги та змуровані міжкімнатні перестінки, розташування яких за бажанням можна змінити. Квартира розташована на другому поверсі десятиповерхового будинку.Загальна площа квартири 74,8 м.кв. У кількахвилинній пішій доступності розташовані:школа,дитячій садок, зупинки громадського транспорту,парк,ветеринарна клініка,магазин, аптека.
Готова до ремонту 2-кімнатна квартира в центрі міста Каменец-Подольский 19
55 275 $ 750 $ за кв.м
Самий Центр міста! Чудова 2-кімнатна квартира 2-стороннього планування Характеристика квартири: Площа - 73,7м2; Центр міста; 6 (10) поверх; Двоконтурний котел на індивідуальне опалення; Лічильники на світло, газ, воду; Стяжка підлоги; Теплоізоляція підлоги; Енергозберігаючі вікна; Вхідні двері. Переваги: Квартира не кутова та на 2 сторони; Будинок знаходиться в самісінькому центрі міста, поряд є все необхідне; Квартира має просторий гардероб; Будинок готується до здачі уже на весну цього року. За більш детальною інформацією - Телефонуйте або пишіть - Viber, Whats App, Telegram. Радимо обов'язково запланувати перегляд, адже це абсолютно безкоштовно та, водночас, дуже допомагає відчути і зрозуміти, чи це саме ваша квартира!
Класна двокімнатна квартира на Мікрорайоні біля Сільпо Каменец-Подольский 20
53 000 $ 767 $ за кв.м
Продається простора 2-кімнатна квартира в зданому будинку на мікрорайоні (район "Сільпо"). Квартира знаходиться в зданому та обжитому ЖК "PodilSky" на 4-му поверсі з 9. Квартира не кутова, має 2-стороннє планування. З вітальні виходить лоджія з французьким балконом. В квартирі поштукатурені капітальні стіни, установлені енергоефективні вікна, 2-контурний котел на індивідуальне газове опалення. Будинок утеплений 10 см. утеплювачем. Будинок обжитий, функціонує ліфт, установлена сучасна домофонна система. Біля будинку багато місця для парковки та затишний дворик. Поряд супермаркет "Сільпо", зупинка, магазини, стоматологія та амбулаторія. Бонусом до квартири йде кладове приміщення, площею 5м2. Телефонуйте - оглянути квартиру можна у зручний для Вас час.
КОМФОРТ+якість в новому будинку! Каменец-Подольский 20
36 500 $ 562 $ за кв.м
Комфортна квартира в зданому будинку,поблизу центру міста! •Загальна площа 65 м2 •Площа кухні 14 м2 •Поверх 2/10 •Індивідуальне опалення(Двоконтурний газовий котел) •Підключено усі комунікації •Ліфт •Вільне планування •Балкон •Гардеробна
13 декабря
2023
Перейти на страницу

Профессиональный поиск квартиры специалистом

Вы хотите купить квартиру в Каменце-Подольском?
Тип рынка:
Количество комнат:
Ценовой диапазон ($)
*При отправке формы вы соглашаетесь на обработку персональных данных

Купить квартиру в Каменце-Подольском недорого

Топ 6 самых дешевых квартир в Каменце-Подольском
Продам 3 кімнатну квартиру у новому будинку.
18
35 000 грн.
 • После строителей
 • Раздельная
 • Кирпичный
Нова компактна квартира на 34,25 м2
10
18 838 $
 • После строителей
 • Раздельная
 • Кирпичный
Квартири в новому житловому комплексі!
8
19 779 $
 • После строителей
 • Раздельная
 • Кирпичный
1-кімнатна квартира в класному районі
11
19 779 $
 • После строителей
 • Раздельная
 • Кирпичный

Цены на продажу квартир после строителей в Каменце-Подольском

 • В каталоге квартир опубликованно 70 объявлений с фото и контактами продавцов
 • Минимальная цена от 863 $
 • Максимальная стоимость 61 000 $
 • Площадь объектов варьируется от 34.25 м² до 110 м²
 • Если Вам нужно быстро и выгодно продать квартиру после строителей в Каменце-Подольском, перейдите в раздел Добавить объявление