Недвижимость в Житомире

Оренда приміщення в центрі міста Житомир 6
  • 50 м2
  • 1 / 5 эт.
20 000 грн.
Оренда комерційного приміщення вільного призначення в центрі міста. Вул. Київська. Великий трафік. Фасадний вхід. Зроблено ремонт Загальна площа 50м2. 2 кабінети, санвузол. Є місце під вивіску. Ідеальне місце для ведення бізнесу. Вільне з 15 квітня. Можливі попередні перегляди та бронювання
Житомир, Путятинка
Оренда приміщення в центрі міста Житомир 6
  • 85 м2
  • 2 / 10 эт.
500 грн.
Пропонується в оренду приміщення площею 85 м² з панорамними вікнами в новобудові на другому поверсі комерційного призначення. Приміщення оснащене двома ліфтами і має ремонт від власника: стіни під чистову, облаштований санвузол, плитка на підлозі. Всі комунікації централізовані, є можливість збільшення потужностей. Ідеально підходить для офісу, салону з окремими кімнатами, клініки тощо. Забезпечений неперервним доступом 24/7. Ціна оренди 550 грн / м². Для отримання додаткової інформації та організації перегляду звертайтеся за номером 09******06, 09******14
Житомир
Оренда приміщення в центрі міста Житомир 5
  • 59.1 м2
  • 1 / 5 эт.
52 000 грн.
⸻ Оренда фасадного приміщення в центрі міста! Здається стильне та просторе приміщення площею 59,1 м² у самому серці міста. Вартість – 900 грн/м² торг -можливий Якісний сучасний ремонт Панорамні вікна з великою кількістю світла Два окремі входи – можна поділити приміщення на два Зручне розташування: центр, але при цьому тихий і затишний район Фасадне розміщення забезпечить відмінну видимість для вашого бізнесу, а стильний інтер’єр дозволить відразу розпочати роботу без додаткових витрат. Ідеально підійде під офіс, салон, магазин, студію чи шоурум. Телефонуйте вже сьогодні та домовляйтесь про перегляд! Пропозиція від агентства нерухомості
Житомир, Житний рынок
Оренда приміщення в центрі міста. Власник Житомир 10
  • 34 м2
  • 5 / 4 эт.
3 400 грн.
Сдам в оренду приміщення вільного призначення в центрі міста площею 34 м2 . Оренда плата становить 100 грн/м2 плюс комунальні послуги. Власник. Терміново!
Житомир, Житний рынок
Оренда приміщення в центрі міста.  Власник! Житомир 6
  • 34 м2
  • 5 / 5 эт.
6 800 грн.
Здам в оренду приміщення вільного призначення в центрі міста площею 34 м2. Гарний стан. Ціна 200 грн/м2 + комунальні витрати. Адреса Гоголівська 4
Житомир
  • 34 м2
3 060 грн.
Здам в оренду приміщення вільного призначення в центрі міста площею 34 м2. Орендна плата становить 90 грн/м2 + комунальні витрати. Співпрацюємо на вигідних умовах
Житомир, Житний рынок
Оренда приміщення в центрі міста. Власник Житомир 6
  • 50 м2
  • 2 / 3 эт.
4 000 грн.
Здам в оренду приміщення вільного призначення в центрі міста ( склад,офіс…). Загальна площа складає 50м2 ( три кімнати ) . Орендна плата становить 80 грн/ м2 плюс комунальні послуги.
Житомир, Житний рынок
Оренда приміщення в центрі! Власник! Житомир 3
  • 28 м2
2 800 грн.
Здам в оренду приміщення в центрі міста Гоголівська 4. Площа складає 28 м2 . Стан задовільний. Ціна 2800 грн в місяць плюс комунальні витрати
Житомир, Житний рынок
Оренда приміщення в центрі. Власник! Житомир 8
  • 72 м2
  • 2 / 5 эт.
8 000 грн.
Здам в оренду приміщення в центрі міста площею 72 м2. ( 4 кімнати)Стан задовільний. Орендна плата становить 8000 грн в місяць плюс комунальні послуги. Адреса: вул. Гоголівська 4
Житомир, Житний рынок
Оренда приміщення в центрі . Власник ! Житомир 5
  • 75 м2
  • 3 / 5 эт.
7 000 грн.
Здам в оренду приміщення в центрі міста площею 75 м2 . Є вода та каналізація . Стан задовільний. Орендна плата становить 7000 грн в місяць плюс комунальні послуги. Можливе поліпшення за рахунок оренди. Співпрацюємо на взаємовигідних умовах.
Житомир, Житний рынок
Оренда приміщення в центрі з ремонтом під офіс, салон, курси, студію Житомир 11
  • 41.1 м2
  • 1 / 10 эт.
16 000 грн.
Здамо в оренду приміщення в центрі Житомира, вул. Хлібна 22-б. ЖК «Олімп» Площа 41,1 м.кв. Не фасад!!!, вхід з тильної сторони будівлі. Оренда можлива попередньо з 25.01.2025. Підійде під салон краси, барбершоп, офіс, приміщення для тренувань, секцій: Окремий вхід Тільки закінчений ремонт Відкрите планування Санвузол Теплі поли Бойлер На разі приміщення орендує шоурум брендового одягу. Вартість оренди - 16 000 гривень/місяць, без урахування Податків ВЛАСНИК!