1  / 10
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 1
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 2
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 3
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 4
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 5
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 6
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 7
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 8
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 9
ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська. - фото 10

ЖК Standart One,ВДНХ.Голосіївська.Васильківська.

Київ, Голосіївський

Поскаржитись
77 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 11 січня 2026, ID: 4654689
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 32 м2
  • Площа кухні 5 м2
  • Поверх
  • Поверховість 25 
  • Ремонт Житловий стан 
Опис
Продаж квартири в ЖК Standart One.вул. Василькывська, 100а. Генератор. Квартира-студія 30 м2, Метро ВДНГ, 5 поверх, Квартира тепла, з хорошою шумоізоляцією, встановлені лічильники на всі комунікації.Швидкісний інтернет, Wi-Fi, телевізор, охорона сигналізації Ajax, посудомийка, духова шафа. • Закрита територія • Консьєрж, відеоспостереження • Пропускна система з електронними ключами • Пасажирські та вантажний ліфти • Власна котельня • Тренажерний зал, пральня, коворкінг • Дитячий майданчик, колясочнаУ будинку та поруч: кафе, ресторани, магазини, аптеки, банки, парк ВДНГ.Локація:Голосіївський район — один із найзеленіших у Києві. Чудова транспортна розв’язка у всі частини міста. Як інвестиція-орендний бізнес (високий попит). Квартира з уже заселеним орендарем та стабільним доходом.
Зворотній зв’язок
Аліна
офлайн
Схожі оголошення
Терміново! Продаж 2-кімнатної квартири вул.Університетська центр міста Одеса 10
  • Двокімнатна
  • 52 м2
  • 1 / 3 пов.
39 999 $
Продам двухкімнатну квартиру в Бельгійському проєкті. в самому Центрі по вул Університетська будинок 13 кут вул. Софіївської Ти заходиш і одразу відчуваєш простір Висота стелі 3.75 м, багато світла, багато повітря! Загальна площа квартири 52 м² 2 роздільні кімнати Бельєтаж Встановлені кондиціонери, паркет . Локація, яку люблять Одесити! Центр міста, все поруч і реально пішки Горсад, Дерибасівська, Оперний театр стають частиною твого щоденного життя! В пішій доступності Рішельєвський ліцей та школа №37,університет ім. Мечникова економічний університет, дитячі садки 63 «Пінокіо» і 99 Чому це вигідно? Центр завжди в попиті Підходить як для життя, так і під орендний бізнес! Високі стелі дають можливість зробити стильний інтер’єр. Зручно під офіс, салон або кабінет Тиха вулиця в самому центрі. Такі варіанти довго не чекають Телефонуй і домовляйся про перегляд! Транспорт трамвай 7 маршрутки 220, 121, 145, 146, 242
Одеса, Приморський
Велика 3 кім. квартира / 700- річчя Черкаси 4
  • Трикімнатна
  • 67.8 м2
  • 9 / 9 пов.
54 500 $
Продаж просторої 3-кімнатної квартири в одному з найзручніших районів міста — поруч із площею 700-річчя та ТРЦ «Депот». Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку, що гарантує відсутність шуму зверху та більше світла. Загальна площа — 67,8 м², зручне роздільне планування кімнат і санвузла створює комфорт для сім’ї. Житло в хорошому житловому стані: виконано косметичний ремонт, замінено радіатори, встановлено металопластикові вікна, є лоджія та балкон. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — можна заїжджати одразу після угоди без додаткових витрат. Будинок із власним ОСББ, доглянутий під’їзд та прибудинкова територія. Усі необхідні комунікації підключені, централізоване опалення. Локація — одна з головних переваг: поруч школи, дитячі садки, поліклініка, аптеки, магазини, ринок, банки та зупинки транспорту. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста. У пішій доступності — зона відпочинку біля річки та пляж. Квартира підходить як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції. Розглядаються пропозиції по державним програмам. Документи готові до угоди. Готові до оперативного показу в зручний для вас час.
Черкаси
Продаж 3-к квартири бул. Вацлава Гавела 28 Київ 4
  • Трикімнатна
  • 89 м2
  • 8 / 17 пов.
190 000 $
Продаж 3-к квартири бул. Вацлава Гавела 28. Три окремі спальні, з якісним ремонтом в новобудові. Залишається вся техніка та меблі. Три окремі спальні, два санвузли. Є гардеробна та кладовка. Будинок з власною котельнею, та укриттям. Зручна транспортна розв'язка. Поруч школи, садочки та великий парк для приємних прогулянок. 044 200 10 80
Київ, Солом'янський