Оренда приміщень в Житомирі

Оренда офісу Київська 104,  з водою. Для студій краси Житомир 6
    7 500 грн.
    Сдається в оренду офіс навпроти Глобалу Локація: м. Житомир, вул. Київська 104, До зупинки 30 метрів Характеристики: - Євроремонт. - З водою. - Власне отоплення. Підходить для: Візажиста, перукарів, тату-салону, манікюрного кабінету чи масажного кабінету. Оплата: Оренда + комунальні за лічильником. Звертайтеся для деталей та організації перегляду.
    Житомир
    Оренда офісу по вул. Перемоги Житомир 6
      250 грн.
      Оренда офісу 65м2, (три кабінета) центр, фасад вул. Перемоги. Другий поверх, сан вузол в коридорі, є можливість під'єднати в кабінеті рукомийник. Гарний стан, кондиціонер, автономне опалення на будівлю. Місце під рекламу, парковка. Ціна 250грн/м2 (16250грн./місяць)
      Житомир
      Оренда офісу приміщення кабінету Житомир 13
        450 грн.
        Здається в оренду приміщення 66 метрів квадратних під будь-який вид діяльності. В центрі міста. Якісний ремонт. Можливо враховувати побажання орендаря. Вода, каналізація. Проведена траса для кондиціонера. Вул. Київська , 40. Фасад. Є можливість збільшити площу до 130 м кв Власник. Без комісії.
        Житомир, Житній ринок
        Оренда офісу/торгової площі майдан Перемоги Житомир 8
          870 грн.
          Здається в оренду комерційне приміщення у самому серці Житомира — Майдан Перемоги. — Площа 41 м2. — Просторий зал, два великі вікна, вхідні двері на фасад. — Автономне газове опалення. — Орендні канікули під ваш унікальний формат бізнесу. Ціна 870 м2 = 35000 Цей та інші варіанти.
          Житомир
          Оренда офісу у районі автовокзалу Житомир 15
            6 660 грн.
            Аренда офиса квадратной формы, есть кондиционер, выход воды на умывальник, большая площадь осветления, пожарная сигнализация, потолочное осветление, туалет и душ на коридоре. Всё здание в хорошем ремонте. Официальная аренда. Подходит как под офис так под и массажный кабинет. Отопление зимой твёрдотопливное
            Житомир, Вокзал
            Оренда офісу в самому центрі м.Житомир Житомир 8
              6 000 грн.
              Здам в оренду офісне приміщення в самому центрі міста Житомир, перехрестя Великої Бердичевської вулиці та Старого Бульвару. Перший поверх, площа 15 кв.м., загальний коридор, кухня та санвузол. Є можливість паркувати авто в закритому подвірʼї. З офісу є власний вихід у двір з зоною відпочинку. Додаткові платежі за комунальні послуги: опалення/електрика. Оренда плата: 6000 грн/місяць + депозит + комунальні платежі. Комісія агенції 50% від орендної плати разово