Нерухомість в Житомирі

Оренда під медицину та косметологію в центрі міста. Житомир 6
    445 грн.
    Шукаєте простір для клініки або студії краси ? Пропонуємо приміщення, що відповідає вимогам сучасного медичного та естетичного бізнесу ! — Планування розроблене за кабінетною системою, що ідеально підходить для: - Медичного центру або приватної практики. - Лазерної епіляції. - Апаратної та ін’єкційної косметології. — Загальна площа: 200 м². Окремі кабінети від 10 м² до 20 м². — Локація: Центральна частина міста. Вашим клієнтам буде зручно дістатися з будь-якого району. — Автономне газове опалення (власний котел). — Зручна парковка безпосередньо біля приміщення. — Ціна: 450 грн/м². Розглянемо Ваші пропозиції. Цей та інші варіанти: 09******12
    Житомир
    Оренда під офіс, творчий центр, спорт Житомир 9
      140 грн.
      Приміщення вільного планування 500 кв.м. • Другий поверх, окрема вхідна група. • Просторі зали, с/в, два кабінети. • Можливе перепланування під свій формат ! • Парковка біля приміщення. Зручний доступ для працівників які користуються громадським транспортом. Цей та інші варіанти 09******12
      Житомир
      Оренда під офіс, виставка меблів, ресторан. Житомир 7
        35 000 грн.
        Функціональне, дворівневе приміщення вільного планування. Велика панорамна вхідна група, гарне освітлення та комфортні умови праці. Перший рівень 140 кв.м., другий 100 м2. Всі міські комунікації, електрика 25-30 кВт. Висота стелі 4,5 м. Поряд з будинком парковка, вільний підїзд авто. Надаються орендні канікули на облаштування під свій формат. Цей та інші варіанти 09******12
        Житомир
        Оренда під Зоо... Каву Салон. Центр Житомир 5
          567 грн.
          Центр міста, Лятошинського, локація поруч з Михайлівською. Фасадне приміщення 37 кв.м. Гарне розташування , всі комунікації , електрика 10 кВт Потрібна незначна косметика під свій формат ! ціна 567 грн / кв.м., невеликий торт цей та інші Варіанти 09******12
          Житомир
          Оренда площ в супермаркеті  ТРАШ  м. Житомир, вул.Сльоти 49- Б. Житомир 2
            1 100 грн.
            Пропонуємо Вам периметр під бізнес в мережі супермааркету ТРАШ.
            Житомир, Вокзал
            Оренда по Київській 35 кв.м. Житомир 4
              12 999 грн.
              Центр міста Житомира, поруч Коперативний технікум Перший поверх, окремий вхід вул. Киівська. Площа - 35 м². Плитка на підлозі, пофарбовані стіни, стеля армстронг. Зупинка міського транспорту. 09******12 рієлтор Вячеслав
              Житомир
              Оренда подобово 1 кім квартира в Центрі вул. Київська(р-н Глобала) Житомир 15
                900 грн.
                Подобова оренда 1-но кімнатноі квартира в центрі міста. (р-н ТРЦ ГЛОБАЛ) Квартира облаштовані всім необхідним для вашого комфортного проживання . -двоспальний диван,з додатковим ортопедичним матрасом -шафа, комоди -пральна машинка -мікрохвильова піч -Ел. Чайник -цілодобово гаряча вода - фен -чиста постіль, рушники -посуд -wi-fi Для 1-2 людини. Фото реальні. Поруч Автовокзал, ТРЦ Глобал, безліч кафе, супермаркет, аптеки тощо. У вихідні та святкові дні ціна 1100 грн. Будні 900грн. 09******75 Вікторія
                Житомир
                Оренда подобово погодинно 2-кімнатна квартира, Центр Бульвар посуточно Житомир 12
                  915 грн.
                  Затишна 2-кімнатна квартира у самому серці міста, Старий Бульвар. У апартаментах Є вся необхідна побутова техніка, двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом, завжди надаємо чисту постіль та рушники. Вартість вказана за погодинне проживання в середині дня за 3 години перебування, вартість за до у 899 грн. Вартість не змінюється на вихідні , але якщо більше 4-х осіб , додається 50 грн . Телефонуйте , є інші варіанти, вартість від 700 грн
                  Житомир, Житній ринок
                  Оренда прекрасної 3-кімнатної квартири 85 кв.м поруч з Глобалом Житомир 20
                    21 000 грн.
                    Простора трикімнатна квартира 85 кв.метрів на перехресті вулиць Грушевського/Мазепи в цегляному будинку. Повністю мебльована, всі кімнати роздільні. Санвузол роздільний. Великі балкон та лоджія. Посудомийна машина, холодильник, телевізор, пральна машина, мікрохвильова піч. Вільна до заселення.
                    Житомир, Путятинка
                      14 900 грн.
                      оренда ( продаж ) примiщення дiючого кафе розмiром 73 м2. Лiтнiй великий майданчик. Пожежна та охоронна сигналiзацiя.
                      Житомир
                      Оренда приміщень Житомир 4
                        150 грн.
                        Здаються офісні кімнати в оренду велика 58 кв.м та менше 40 кв.м, можна під фотостудію, танці, фітнес та інше. Ціна 150 грн за кв.м Адреса: м. Житомир, вул. Вітрука, 42/7 Всі питання в приватні повідомлення.
                        Житомир, Польова
                        оренда приміщень складів боксів від 30 до 400 квадратів. район глобала Житомир 20
                          2 000 грн.
                          аренда помещений район глобала.производственные помещения. столярные цеха, покрасочные цеха. бокси, столярный мастерские. ангари.слад открытого типа с проветриванием. охраняемая территория. подъезд любого габаритного транспорта. территория круглосуточная охраняется, есть подвод воды и канализация. если необходимое строительные работы есть бригада можно сделать ремонт под заказчика полые стены потоли. есть газ свет, канализация. от 100 гривень за квадрат. от 30 до 700 квадратов.
                          Житомир, Путятинка
                          Оренда приміщень та майданчиків Житомир 2
                            50 грн.
                            Пропонуємо оренду офісних, складських приміщень та майданчиків для зберігання майна площею від 12 до 150 кВ.м Наша адреса: Покровська 48
                            Житомир, Сінний ринок
                            Оренда приміщення 100м2-300 грн в м. Житомир Житомир 2
                              300 грн.
                              Оренда приміщення вільного призначення в м. Житомир, вул. Вітрука, 6 оренда 100-300м2 Новий ЖК Зараз знаходиться магазин Світла, може змнешити площу. Ціна за м2 - від 300 грн. оренда від власника 06*********22
                              Житомир, Вокзал
                              Оренда приміщення 120 кв м Житомир 7
                                50 000 грн.
                                Оренда приміщення під заклад харчування Два поверхи Світло , вода , опалення кондиціонерами Вулиця Бориса Тена Обладнана кухня За деталями телефонуйте
                                Житомир
                                Оренда приміщення 120 м². Домбровського/Мазепи Житомир 4
                                  20 000 грн.
                                  оренда приміщення. 120 м². Вул. Домбровського/Мазепи. 4 кабінети, приймальня, коридор, доп. приміщення. Окремий вхід. Всі зручності. Парковка. 20 000 грн/місяць + лічильники Пропозиція від ріелтора
                                  Житомир, Сінний ринок
                                  Оренда приміщення 150 кв.м під будь який вид діяльності. Житомир 16
                                    35 000 грн.
                                    Комерційне приміщення , без вікон. В гарному стані. Є санвузли, 2 зали, кухня, складські приміщення. Загальна площа 150 квадратних метрів.
                                    Житомир
                                    оренда приміщення 200 кв Житомир 2