Нерухомість в Житомирі

Маф оренда Житомир 3
    800 грн.
    Маф біля Фок 41 м квадратних І маф 65 м квадратних
    Житомир, Польова
      15 000 грн.
      Здається в оренду мала архітектурна форма 30кв,м, у Житомирі за адресою: вул. Клосовського, 6.Вартість оренди в місяц - 15000 грн. + к,п,
      Житомир, Панчішна фабрика
      Магазин квітів та подарунків Житомир 12
        9 000 грн.
        КИЕВСКАЯ 60 200 метров от универмага и рынка Сдам магазин 22 м кв С огромным потоком людей Все коммуникации Видео Т Сигнализация Охрана Под любой вид бизнеса Мясная лавка,молочная лавка,парикмахерская,булочная,мобильный телефоны,ломбард…. ЦЕНЫ ДО ВОЙНЫ БЫЛИ ОТ 1200 грн м кв!!! В ПОМЕЩЕНИИ ЕСТЬ БОМБОУБЕЖИЩЕ
        Житомир, Житній ринок
        Мала нова квартира Економна  Бюджетна Житомир 12
        • Однокімнатна
        • 26 м2
        • 14 / 14 пов.
        1 236 455 грн.
        ЖК Вернісаж Смарт квартира Площа 26,2 м² -Будинок зданий, заселений - Монолітно-каркасний - Поверх 14 - Ліфти 2 шт - Світла, сонячна і тепла - Зроблена стяжка, розведено опалення в підлозі, вивод труб під радіатор -Лічильник на тепло, електрику, воду - Трохи забрати цеглин- більше простору -Є додатковий простір для особистих потреб •Достойна альтернатива гуртожитку, малосімейці- НЕ демонтувати, А відразу робити •Все нове- комунікації, ліфти, будинок З повагою, Ірина Новобудови
        Житомир, Міськмолзавод
        Маленька квартира для  Маленької сім’ї  сквер Мистецькі ворота  Глобал Житомир 15
        • Однокімнатна
        • 32 м2
        • 4 / 5 пов.
        1 943 000 грн.
        Компактна і максимально функціональна 1 кім.квартира - Площа 32 м² - Поверх 4 із 5 • зроблений ремонт • продумано використано кожен метр • теплий балкон • багато природного світла, сонячна • газова плита, колонка , лічильники • зелений тихий двір, територія на 2 будинки • є місця для паркування Популярний безпечний район міста . Сквер, кав’ярні, вся інфраструктура в пішій доступності: ТЦ Глобал, басейн, школи, садочок - Без комісії для покупця - Державні виплати , безготівковий розрахунок- вітається З повагою, Ірина
        Житомир, Вокзал
        Малеванка,будинок новобудова 1 поверховий Житомир 16
        • Трикімнатна
        • 100 м2
        • 5 соток
        8 743 502 грн.
        Малеванка,будинок,новобудова,капітальний, дизайнерський проект,вбудовані меблі,техніка,терраса,3 кімнати,гардеробна. 5сот.землі,можливість докупить 12 сот. 210000у.о Деталі Будинок, 1 поверх, 3 кімнати. Площа ділянки 5 соток. Планування кімнат Роздільне. У будинку є . Загальний стан будинку - З ремонтом. Торг доречний. Комісія за послуги 1 %
        Житомир
        Малiкова, будинок новобудова 15 сот. приватизованої землi. Житомир 20
        • Чотирикімнатна
        • 160 м2
        • 14 соток
        9 715 002 грн.
        Малiкова, будинок, новобудова, капiтальний, якiснi матерiали, 160кв.м, пiд чистову отделку, всi комунiкацii(свiтло, вода, газ). 15 сот. приватмзованоi землi. Будинок побудован з червоноi цегли, мiнвата утеплення. Автономне опалення(га, электро). Детально за телефлном
        Житомир, Малікова
        Мальованка, дiлянка 7 сот. приват. землi, Житомир 6
          1 324 773 грн.
          Мальованка, дiлянка 7 сот. приват. землi, прямокутноi форми, сухiй, рiвний, гарний заiзд, на дiлянцi будинок пiд реконструкцiю. Детально за телефоном. Комунiкацii поруч
          Житомир
          Марьянiвка, будинок окремо стоящiй, гараж, сауна Житомир 20
          • 44 комнатная
          • 150 м2
          • 6 соток
          6 138 115 грн.
          Марьянiвка,чудовий будинок капiтальний 2х поверховий, перший поверх 100кв.м, камінний зал, 2 спальнi, санвузел, кухня, кладовая, погреб, другий поверх 50км, без ремонту. Гараж, лiтня альтанка, сауна. Гарний заiзд, 6 сот. приват землi. Детально за телефону
          Житомир, Мар'янівка
          Майновий комплекс в Житомирі, 2,4га землі у власності! Житомир 4
            66 238 650 грн.
            Майновий комплекс на приватній земельній ділянці 2,4га (зеимельна ділянка у приватній власності) - Присутні під‘їздні шляхи з двох сторін - бетонований майданчик зберігання 2500кв.м. п - електрична ТП потужністю 2,4мВт( є ТУ на підключення) - на майданчик заходить залізнична колія - газ заходить на майданчик, є ГРП - основні цеха площею 3000кв.м., інше офісні і підсобні приміщення
            Житомир, Промавтоматика
            Мила 1к Поруч із АВТО та Залізничним  Вокзалами. Потижнево та подобово Житомир 11
              750 грн.
              Подобово, 5-7 хвилин від залізничного вокзалу, 10-12 хвилин від автовокзалу, в районі Промавтоматики, вул. Шевченка 102. У квартирі є всі меблі, двоспальне ліжко, розкладний диван (можемо поселити 3-х осіб), гаряча вода (бойлер), безлімітний інтернет, вся необхідна побутова техніка, чисте ліжко. На кухні є все кухонне приладдя. Ванна кімната обладнана всім необхідним -банне приладдя, пральна машинка. Вода цілодобово. Поряд з будинком є ​​місця для паркування для вашого автомобіля. Якщо дана квартира буде зайнята, нам завжди є що Вам запропонувати. Фото реальні та заборонені до копіювання. Виписуються документи для тих, хто перебуває у відрядженні. Дивіться також інші мої оголошення з реальними фотографіями (усі оголошення автора – знаходяться внизу сторінки оголошення під фотографією профілю). Читайте, будь ласка, опис кожної квартири, щоб не виникало зайвих питань. Завжди будемо раді. На смс відповідаю рідко. Телефонуйте!
              Житомир, Промавтоматика
              Миленька 2-х кімн.кв.ЦУМ.Меблі.Документи. Житомир 8
                11 000 грн.
                Здається двокімнатна квартира з чудовим ремонтом поруч з ЦУМом.Прекрасна інфраструктура,середній поверх ,затишний район підійде для проживання як родині,так і гостям міста в складі 4..5 осіб. Наявні всі необхідні меблі(кухонні,кімнатні),побутова техніка(холодильник,пральна машина,колонка...тощо)Квартира вже прибрана та готова до заселення.Робимо договір оренди як на тиждень ,місяць, так і на півроку або рік.Можливо заселення з тваринами.Є ряд пропозицій одно та двохкімнатних квартир.Пишіть, дзвоніть -домовимось.Всім миру та гарного дня.
                Житомир, Вокзал
                Мира 3. Мини рынок. 60кВт централизованная канализация и вода. Житомир 4
                  8 257 752 грн.
                  Проходной, сквозной, фасадный участок. Переведён под коммерцию ! Все городские коммуникации. Построено 120кв.м. торговых площадей, всё сдано в аренду, можно достроить ещё 400кв.м. На это место гипермаркет Аврора дала добро на аренду, на 200кв.м.
                  Житомир
                  Мобильные телефоны Житомир 7
                    5 500 грн.
                    Под магазин мобильных тел ремонт мобильных аксессуаров Ремонт техники
                    Житомир, Корбутівка
                    Місто, продаж капітального будинку Житомир 20
                    • П’ятикімнатна
                    • 220 м2
                    • 15 соток
                    13 026 935 грн.
                    Місто,район Монастиря,чудовий капітальний будинок,розташований на 15 сот.приватизованої землі, 2х поверховий, 5 кімнат,виконаний із якісних матеріалів,автономне опалення,центральні комунікації, сонячні батареї,тепла підлога кондиціонери. Гараж,навіс для авто.Вся детальна інформація за телефоном
                    Житомир
                    місто Житомир, вулиця Хлібна 16 Житомир 8
                      32 200 грн.
                      Здаться в оренду приміщення: Адреса: місто Житомир, вул. Хлібна 16; ( навпроти ринка) Площа - 46 м2; Електрична потужність 7-8кВт; Ціна 700 грн/м2; (за все приміщення 32200 грн) Окремий вхід, місце під рекламу, туалет, вода. Представник власника, без комісії.
                      Житомир
                      Місце для майстра бровіста/візажиста Житомир 8
                        1 700 грн.
                        Оренда робочого місця для майстра вровіста/візажиста (1700 грн + комунальні). Знаходимось в центрі міста . Поруч сквер Лятошинсько , Торговий центр , Михайлівська . Зручна транспортна розвʼязка. Поруч з будівлею є парковка . . Є підставка для сумки клієнта , шафа для одягу , телевізор , зона очікування для клієнта. Є можливість зробити чай/каву.Є місце для зберігання матеріалів. В кабінеті є вода та рукомийник . Є сигналізація та камери спостереження. Туалет на поверсі . Завжди чисто ! Є прибиральниця.
                        Житомир, Житній ринок
                        Місце для майстра-перукаря Житомир 5
                          3 000 грн.
                          В самому центрі, по вулиці Небесної Сотні здається місце для майстра-перукаря ( жіночого).
                          Житомир
                            5 000 грн.
                            Здам місця в суб аренду, офіційно, для б'юті майстрів. Вся інформація за номером телефону.
                            Житомир
                            Музична фабрика. приміщеня 200 кв.м Житомир 11
                              55 грн.
                              Приміщення 200 кв.м, висота 5м, капітальне ,сухе, гарний асвальтований заїзд. Гостьова парковка. Промислова вентиляція, висвітлення, 380В. Поруч офісна будівля, склади, агро-фірми, мийка, заправка, СТО. Активна промислова зона. Вся детальна інформація по телефону